Widzowie Rolnik szuka żony w ciężkim szoku! To nie może się tak zakończyć

Widzowie Rolnik szuka żony w ciężkim szoku! To nie może się tak zakończyć Źródło: fot.youtube.com/tvp

Rolnik szuka żony w tym sezonie jest jednym z bardziej popularnych programów telewizji publicznej. Popularny cykl TVP prezentuje mieszkańców małych miejscowości wiejskich, którzy szukają wybranki. Ten sezon wzbudza wyjątkowe emocje wśród widzów, a zwiastun najnowszego odcinka wzbudził wielkie spekulacje. Czy tak naprawdę ma zakończyć się związek jednej z lubianych par?

Rolnik szuka żony cieszy się nieprzerwanie wielką popularnością. Pomimo wielkich kontrowersji, audycja nieprzerwanie przyciąga przed telewizory tysiące widzów, którzy co tydzień śledzą losy swoich ulubionych par. Najnowszy odcinek, a raczej jego zapowiedź, wzbudziły wielkie emocje wśród internautów. Czyżby jedna z najbardziej lubianych par programu się rozstała?

Rolnik szuka żony. Najnowszy odcinek zszokuje widzów?

Od kilku dni po sieci krąży zapowiedź najnowszego, dziesiątego już odcinka obecnego sezonu programu. Internauci zauważyli w nim coś, co ich bardzo zaniepokoiło. Marek i Ola przez ostatnie odcinki show dali się poznać jako udana i ułożona para. Oczywiście, czasem nie brakowało między nimi negatywnych emocji, ale są one normalne. W zapowiedzi najnowszego odcinka jednak ich zabrakło. Internauci zaczęli dyskutować, czy para się, aby nie rozstała.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy zakochani ze sobą nie zerwali?

Teoria mówiąca o tym, że Marek i Ola zerwali ze sobą, jest stanowczo najpopularniejszą wśród oglądających. - A właśnie, dobre pytanie, gdzie Marek?? Coś czuje, że Ola mu odmówiła i jednak rewizyty nie będzie. W przeciwnym wypadku, by go pokazali - pisał jeden z internautów. Dużo widzów spekuluje także, że o wiele lepszą partią dla mężczyzny byłaby Aneta. Spekulują nawet, że to właśnie w tym kierunku pójdzie mężczyzna. - "Marek powinien wybrać Anetę. Ona by z nim była. Ola mogła zrezygnować w trakcie, bo widać było, że jej "beton to beton" nie do końca pasuje." " W przypadku Marka to chyba skończy się tylko na rewizycie u Oli. Tak naiwnie myślę, że w finale Marta będzie namawiać Marka, żeby dał szansę Anecie. Także oby do finału, jestem jeszcze dobrej myśli, że Marek da szansę Anecie" - piszą fani produkcji Kogo ostatecznie wybierze mężczyzna? Czy jego związek z Olą jest już skończony? Aneta wydaje się idealną opcją dla mężczyzny zdaniem wielu telewidzów. Może to właśnie z nią powinien się związać?
ZOBACZ TAKŻE
  1. PORAŻAJĄCE słowa Przybylskiej tuż przed śmiercią 
  2. Co ukrywa Małgorzata Rozenek? Jej brzuszek rośnie z dnia na dzień 
  3. Ciężka choroba niszczy córkę aktora Barw Szczęścia. Żona pokazała jak wygląda ich życie 
  4. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  5. Tego nie wybaczą. TVN zniszczy prawicową konkurencję bez litości
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News