Rolnik szuka żony
Fot. TVP
Wiadomości Pikio - 6 Grudnia 2018

Miłość Łukasza i Agaty z Rolnik szuka żony nie taka słodka? Wyciekły szokujące informacje

Rolnik szuka żony nie jest kolejną, spokojną produkcją Telewizji Polskiej. Sam fakt łączenia ludzi w pary na oczach milionów Polaków jest już nieco kontrowersyjny. Jeśli dołożymy do tego ludzkie emocje i nieszczęśliwe zauroczenia, to mamy piękny dramat. Jego skutki dają o sobie znać na długo po zakończeniu programu. 

Rolnik szuka żony zakończył się w tym roku w sposób wyjątkowo niefortunny. Chociaż pojawiła się jedna deklaracja ślubu, to nie wzruszyła ona fanów. Narzeczeni sprawili wiele przykrości jeden z uczestniczek, a to przełożyło się na sympatię widzów. Teraz okazuje się, że z pozoru idealne życie zaręczonej Agaty i Łukasza, wcale nie jest taki kolorowe.

Rolnik szuka żony zakłamuje rzeczywistość? Szokujące doniesienia

Chociaż Łukasz i Agata starają się uchodzić za wzorową parę, to wszystko wskazuje na to, że rzeczywistość jest zgoła inna. W sieci pojawiły się treści informujące o skandalicznym zachowaniu Łukasza z Rolnik szuka żony. - Nie pozdrawiam gwiazdy z programu TVP1, która nie ma poszanowania do swojej wybranki... twoje darcie się było słychać aż przed lokalem Da Grasso, w którym byłeś dnia 26.11.2018 roku. Widać jak ludzie się zmieniają po zaręczynach, mam nadzieje, że ta kobieta pójdzie po rozum do głowy i cie zostawi - napisał internauta. Chociaż w komentarzu nie pojawiło się imię i nazwisko mężczyzny, to internauci od razu odczytali o kogo chodzi. Łukasz i Agata to jedyna para, która zaręczyła się w ostatniej edycji programu.

Ostra awantura między uczestnikami

Łukasz i Agata od samego początku nie należeli do grona lubianych osób. Wpłynęło na to między innymi zachowanie Łukasza, który wodził za nos Paulinę. Kobieta ma do niego ogromy żal, którego wcale nie zamierzała kryć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
rolnik_szuka_zony"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programieCzytaj dalej
- Poleciałeś na dupę po prostu. Skoro byłeś wielce zakochany w Agatce, to po cholerę do mnie pisałeś?! Zdradzałeś już wtedy mentalnie Agatę, to jest słabe!. Jesteś słabym facetem i wybrałeś słabą kobietę. Nie masz jaj! – powiedziała Paulina w finałowym odcinku show. Wybranka Łukasza nie pozostała jej dłużna. W programie śniadaniowym wygarnęła jej, że za bardzo nastawiała się na zwycięstwo. - Smak porażki nie jest miły. Była zbyt pewna, że zostanie wybrana – dokopała byłej rywalce.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Papież Franciszek już zdecydował. Wierni są zdruzgotani, chcą, by zmienił decyzję
  2. Rydzyk rozpocznie rewolucję?! Jego decyzja zmieni wszystko
  3. Brutalny atak na gwiazdora TVN. Fani przeżyli chwile grozy
  4. Zdrowie ciężarnej Meghan Markle poważnie zagrożone! Teraz to szczególnie niebezpieczne
  5. Jak wygląda badanie ginekologiczne? Krok po kroku
Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony. MEMY, których widzowie nie zapomnąCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News