Uczestnicy "Rolnik szuka żony" odpowiadają na plotki. Te zdjęcia mówią wszystko

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" odpowiadają na plotki. Te zdjęcia mówią wszystko

"Rolnik szuka żony" to kultowy format Telewizji Polskiej, który z napięciem śledzą tysiące Polaków. Zmagania uczestniczek o serca mężczyzn wywołują ogromne emocje, jedna z par postanowiła teraz dobitnie odpowiedzieć na krążące wokół nich plotki. Te zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

"Rolnik szuka żony" od samego początku emisji wzbudza ogromne emocje. Jeszcze przed premierą pojawiło się wiele głosów, zgodnie z którymi format miał utrwalać stereotypy dotyczące życia na wsi oraz stawiać kobiety w złym świetle. Ostatecznie jednak Polacy go pokochali, a każdy odcinek cieszy się gigantyczną oglądalnością. Związki powstałe przed kamerami TVP obserwowane są zarówno przez fanów, jak i przez media nawet po zakończeniu emisji, przez co często pojawiają się wokół nich nieprawdziwe informacje. Ostatnio uczestnicy "Rolnik szuka żony" zmagać się musieli z plotkami, na które teraz postanowili odpowiedzieć zdjęciami. Wszystko jest już jasne.

Plotki na temat uczestników "Rolnik szuka żony"

Agata i Łukasz z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" od samego początku wzbudzali ogromne emocje. Ich zawiłe relacje wzbudzały zainteresowanie widzów oraz prowokowały liczne podejrzenia, że rzekoma miłość spowodowana może być nieplanowaną ciążą albo jakimś nieoficjalnym układem. Pikanterii całej sprawie dodał w ostatnim czasie fakt, że pewna fanka wysłała redakcji "Pudelka" informację, zgodnie z którą Agata szukała wolnego pokoju. Natychmiast pojawiły się dziesiątki sugestii, że jej związek z rolnikiem się rozpadł i para nie chce dłużej ze sobą mieszkać. Teraz na te plotki odpowiedzieć postanowili sami celebryci.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Te zdjęcia mówią wszystko

Doskonałym sposobem na uciszenie plotkarzy okazały się dwa zdjęcia, które Agata opublikowała na swoim Instagramie. Na pierwszym widzimy parę, która w zaciszu własnego domu, przy lampce wina spędza romantyczne walentynki. Na drugim zakochani spacerują ulicami Szczytna, na trzecim natomiast zatrzymują się w klimatycznej kawiarni, gdzie przyjemnie spędzają wieczór. - Piękne miejsce, pyszne jedzenie, a my szczęśliwie zakochani dalej świętujemy Walentynki - możemy przeczytać. Taki dowód dobitnie pokazuje, że wcześniejsze plotki były wyssane z palca, a miłość pary kwitnie. rolnik szuka żony pikio.pl Fot. Instagram/rusakagata rolnik szuka żony pikio.pl Fot. Instagram/rusakagata rolnik szuka żony pikio.pl Fot. Instagram/rusakagata ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  2. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani!
  3. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie
  5. Książę pokłócił się z żoną o Dianę! Krzyki i sceny w Pałacu Buckingham
  Źródło: Wirtualna Polska Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News