Kolejna edycja "Rolnik szuka żony" już ruszyła! Marta Manowska opublikowała zdjęcia

Kolejna edycja "Rolnik szuka żony" już ruszyła! Marta Manowska opublikowała zdjęcia Źródło: screen/YouTube/Rolnik Szuka Żony

"Rolnik szuka żony" już wkrótce doczeka się kontynuacji. Marta Manowska opublikowała zdjęcia, które świadczą o tym, że lubiany program już niedługo ponownie zagości na ekranach. Fani produkcji TVP są zachwyceni.

"Rolnik szuka żony" powraca! Już wkrótce fani popularnej produkcji TVP będą mogli śledzić losy kolejnych bohaterów, którzy z pomocą Marty Manowskiej będą próbowali znaleźć swoją drugą połówkę. To będzie już 6. edycja programu, który zyskał już pokaźne grono fanów.

To nie koniec dobrych informacji dla wielbicieli programu "Rolnik szuka żony". Wiadomo, że jego prowadzącą będzie w dalszym ciągu lubiana przez telewidzów i uczestników Marta Manowska. Zmieniła się jedynie fryzura prowadzącej. W kolejnym sezonie Manowska zerwie z wizerunkiem blondynki, do którego przyzwyczaiła swoich fanów.

Rusza nowy sezon programu "Rolnik szuka żony". Marta Manowska uchyliła rąbka tajemnicy

Fani programu "Rolnik szuka żony" nie mogą się już doczekać początku nowej edycji. Z wielką radością przyjęli wiadomość, że ekipa TVP rozpoczęła już zdjęcia do nowej edycji programu, a Marta Manowska poznała już pierwszego uczestnika. 

Lubiana prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy i opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych kilka zdjęć z planu filmowego. Tożsamość nowych bohaterów jest na razie objęta ścisłą tajemnicą, więc prowadząca "Sanatorium Miłości" nie mogła zdradzić zbyt wielu szczegółów. Na pierwszy rzut oka widać, że prezenterka jest zachwycona wyzwaniami, które na nią czekają.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Jestem w swoim żywiole" - Marta Manowska publikuje zdjęcia z planu

Na swoim profilu na Instagramie Marta Manowska opublikowała kilka zdjęć z planu filmowego:

- Szczęśliwa. Moją pracę kocham najbardziej za to, że poznaję wspaniałych ludzi - napisała pod jednym ze zdjęć. 

Widzowie są zachwyceni jej nowym wizerunkiem i nie mogą doczekać się nowych odcinków programu. Muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ gwiazda TVP nie może udzielać zbyt wielu przedpremierowych informacji. Może zapewnić jednak, że plan serialu "Rolnik szuka żony" jest jej prawdziwym żywiołem.

Nie ma wątpliwości, że Marta Manowska będzie miała w najbliższym czasie pełne ręce roboty. Już niedługo ruszają castingi do nowej edycji innego programu TVP "Sanatorium Miłości", który również okazał się jej wielkim sukcesem.

Zdjęcia z planu serialu "Rolnik szuka żony", które opublikowała Marta Manowska na swoim oficjalnym profilu na Instagramie:

Najlepsze newsy dnia:

  1. Katarzyna Dowbor zmiażdżyła Kościół w Polsce! Naraziła się wszystkim katolikom
  2. Anna Jantar zginęła ściskając w dłoni swój talizman. Nikt nie mógł uwierzyć, co to był za przedmiot
  3. Śmierć w Lidlu. 45-latka zmarła w okropny sposób w dziale z nabiałem
  4. Walduś z Kiepskich zaginął. Rodzina rozpoczęła poszukiwania
  5. "Moja mama jest w szpitalu". Kuba z Rodzinka.pl okłamał wszystkich
  6. Podczas Jaka to melodia nagle okazało się, że jedna z uczestniczek jest nieuleczalnie chora. Widzowie we łzach

źródło: Plotek

Następny artykuł