Rozstał się z nią na oczach widzów. Teraz ona upokorzyła uczestnika "Rolnik szuka żony"

Rozstał się z nią na oczach widzów. Teraz ona upokorzyła uczestnika "Rolnik szuka żony" Źródło: TVP VOD

"Rolnik szuka żony" stał się zdumiewającym hitem stacji TVP. Walka o szczęśliwe życie u boku ukochanej osoby gromadziła tysiące widzów przed telewizorami. Zdarzały się szczęśliwe i romantyczne chwile, ale nie zabrakło też łez smutku. Jedna z uczestniczek postanowiła zemścić się na rolniku, który rzucił ją na oczach widzów.

"Rolnik szuka żony" pozwala zwykłym ludziom na znalezienie prawdziwej miłości w niekonwencjonalny sposób. Kilku uczestnikom udało się stworzyć udany związek dzięki show TVP, część znalazła szczęście na własną rękę poza kamerami, a jeszcze inni nadal są samotni. Nie obyło się także bez bolesnych rozstań. Jedno z nich spotkało Małgorzatę Płazę. W pamiętnym odcinku Jan Widuliński boleśnie ją odrzucił. Teraz kobieta mści się na rolniku.

Tragiczny finał sezonu "Rolnik szuka żony"

Małgorzata i Jan zdawali się być szczęśliwą parą. Zwłaszcza kobieta wyglądała na zakochaną po uszy w najstarszym rolniku. Finał sezonu miał rozpocząć ich nowe życie, tym razem bez uczestnictwa kamer. 

Jan jednak zdecydował, że nie chce dalej spotykać się z Małgorzatą. Powiedział, że chciałby, aby pozostali przyjaciółmi. Dodał także, że od zawsze bardziej podobała mu się Maria.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niespodziewana, a przede wszystkim trudna do zrozumienia decyzja rolnika zaszokowała wszystkich. To był prawdziwy wstrząs dla Małgorzaty, która sądziła, ze wszystko będzie dobrze. Ogromnego zdziwienia nie kryła nawet prowadząca "Rolnik szuka żony" Marta Manowska, która podczas show widziała już różne zachowania uczestników.

Małgorzata mści się na rolniku

Od tamtych zdarzeń minęło trochę czasu i wydaje się, że Małgorzata pogodziła się z rozstaniem na oczach milionach widzów. Teraz kobieta cieszy się życiem i rozwija swoje pasje. Wygląda na to, że życie singielki jej sprzyja.

Media społecznościowe Małgorzaty pełne są ostatnio jej miłych wspomnień, zdjęć z przyjaciółmi i bardzo motywujących wpisów. Na jednym z najnowszych zdjęć widać, jak wspina się po górach. Uwagę zwraca jednak komentarz jednego z internautów, umieszczony pod fotografią.

- Góra to nic, te ściany można pokonać, gorsze wyzwanie to był Jaś - napisał.

Małgorzata nie mogła przepuścić okazji do wbicia szpili byłemu chłopakowi. Szybko odpisała na komentarz.

- Jaś jest wyzwaniem nie do pokonania, nawet dla niego samego. Uchylę czoła, jeśli którejś się to w końcu uda - dodała od siebie kobieta.

Uszczypliwa odpowiedź Małgorzaty zyskała sympatię jej fanów. Uważają, że Jan zasłużył sobie na taki komentarz po tym, jak potraktował kobietę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy M jak Miłość. Nasza dziennikarka była wstrząśnięta
  2. Dwa razy sprawdziliśmy, kto jest żoną członka zarządu TVN. Bo za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć
  3. Tomasz Kammel cierpi katusze dla Barbary Kurdej-Szatan. Boli od samego patrzenia
  4. Trwa pasmo nieszczęść i klęsk Sławomira. Dramat gwiazdora
  5. Rodzice się obawiali. Co wkrótce zmieni się w 500 plus?

 

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł