Nieprzewidziany zwrot akcji w Rolnik szuka żony. Między uczestniczkami pojawiła się zażyłość

Nieprzewidziany zwrot akcji w Rolnik szuka żony. Między uczestniczkami pojawiła się zażyłość Źródło: Instagram Małgorzata Płaza

Rolnik szuka żony jest programem, który od dłuższego czasu zbiera przed ekranami telewizorów rzesze fanów. W jednym z ostatnich odcinków doszło do sytuacji, która rzadko zdarza się jego bohaterom. Dotyczy ona dwóch uczestniczek produkcji TVP.

Rolnik szuka żony jest produkowany od 2014 roku i do dziś możemy oglądać dzieje życiowe jego bohaterów. W zeszłym roku premierę miał piąty sezon popularnego programu, a w jednym z niedawnych odcinków doszło do nietypowego zwrotu akcji, którego nie spodziewał się chyba żaden z widzów. Związany jest on z relacją, jaka połączyła dwie postacie znane z ekranu. Tym razem nie chodzi o kolejny udany związek jednego z bohaterów, który znalazł sobie partnerkę dzięki udziałowi w produkcji. Sytuacja dotyczy nie kobiety i mężczyzny, a... dwóch kobiet!

Rolnik szuka żony – nietypowy zwrot akcji

Do wszystkiego doszło w związku z wydarzeniami z ostatniego sezonu popularnego programu. Najstarszy uczestnik programu, Jan, w swoim gospodarstwie rolnym gościł Ewę, Małgorzatę i Marię. Kobiety walczyły o względy doświadczonego rolnika, a na końcu programu ten miał wybrać sobie partnerkę, którą chciałby poznać bliżej. Przez pewien czas mężczyzna miał jednak poważny problem, bowiem w oko wpadły mu wszystkie trzy kobiety, a musiał dokonać wyboru. Ten ostatecznie padł na Elżbietę, z którą Jan postanowił stworzyć związek. Na samym końcu rolnik próbował jeszcze zmienić swoją decyzję i próbował przekonać do siebie Marię, jednak nie udało mu się to. Okazało się więc, że po emisji programu mężczyzna został sam. Wygląda jednak na to, że nie jest to koniec relacji pomiędzy uczestnikami.

Rolnik szuka żony – nowa relacja

Jak się okazuje, pomimo nieudanego związku Jana z uczestniczkami pewne przyjaźnie z programu wciąż pozostały żywe. Rolnik szuka żony znów połączył ze sobą dwie osoby, tym razem jednak nie stawiając na nową miłość, lecz na przyjaźń. Przynajmniej na to wskazują posty w mediach społecznościowych jednej z uczestniczek. Na swoim Instagramie o relacji z Elżbietą wypowiedziała się Małgorzata. Obie kobiety miały okazję dobrze się poznać w domu Jana, a teraz okazuje się, że ich przyjaźń nie zakończyła się. Nieudana miłość Jana okazała się więc szansą na rozpoczęcie prawdziwej przyjaźni.
DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ - Elcia miała dziś przyjechać do mnie; plany nie wypaliły. Telefony już nam się przegrzewają od tego ciągłego gadania - twierdzi uczestniczka w swoim poście na Instagramie. Czy kobiety pojawią się w nowych epizodach popularnego programu emitowanego w TVP? Póki co nie doczekaliśmy się potwierdzenia ze strony żadnej z nich, jednak możemy spodziewać się, że w tym roku czekają nas kolejne przygody uczestników nowej edycji programu Rolnik Szuka Żony. Media od dłuższego czasu informują o castingu do nowych odcinków produkcji. Rolnik szuka żony Fot. Instagram Małgorzaty PłazyZOBACZ TAKŻE:
  1. Uczestniczka Rolnik szuka żony tłumaczy się ze swojego zachowania? Fani mają wiele pytań
  2. Zaskakująca decyzja uczestniczki Rolnik szuka żony. Jej życie nieodwracalnie się zmieni
  3. Dramat uczestniczki Rolnik szuka żony. Musiała się wynieść z domu narzeczonego
  4. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  5. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
  Następny artykuł