Gwiazda "Rolnik szuka żony" pochwaliła się dzieckiem. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Gwiazda "Rolnik szuka żony" pochwaliła się dzieckiem. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół Źródło: Screenshot z youtube.com/Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony" to program, dzięki któremu wielu uczestników odnalazło miłość swojego życia. Jedna z gwiazd niedawno pochwaliła się nowym członkiem rodziny, który w tym roku przyszedł na świat. Przy okazji publikacji fotografii spostrzegawczy fani zwrócili uwagę na to, co znajdowało się w tle zdjęcia.

Rolnik szuka żony to produkcja TVP, która niemal w każdym odcinku przyciągała przed telewizory milionową publiczność. Dzięki uczestnictwu w programie wiele osób odmieniło swoje życie odnajdując "drugą połówkę", z którą utworzyli rodzinę, o jakiej zawsze marzyli.

Jedna z par właśnie pochwaliła się swoim dzieckiem, które urodziło się w lutym. Fani byli pod wrażeniem. Przy okazji obserwatorzy Instagrama zauważyli to, co działo się w tle fotografii. Natychmiast pojawiło się setki pytań.

Uczestnicy programu Rolnik szuka żony pochwalili się swoim dzieckiem

Małgorzata i Paweł dzięki programowi poznali się i zakochali w sobie niemal od pierwszego wejrzenia. Owocem ich miłości jest mały Rysio, który na początku tego roku przyszedł na świat.

Rodzice postanowili pochwalić się swoim synkiem publikując wspólne, świąteczne zdjęcie na Instagramie. Faktycznie, fani byli jednogłośni - dwumiesięczne dziecko rośnie "jak na drożdżach".

 - Wow, ale szybko rośnie. W lutym się urodził, a już jaki przystojniak - śmieje się użytkowniczka.

W pewnym momencie oczy internautów przykuły koszyczki wielkanocne, które były w tle. Na stole leżało kilka święconek, co zdecydowanie było zbyt dużą ilością jak dla trzyosobowej rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Czy u Was też świeci się koszyczki w domu? - zapytała spostrzegawcza fanka.

Okazało się, że miała rację. Państwo Borysewiczowie użyczyli swojego domu, w którym to w Wielką Sobotę ksiądz poświęcił pokarmy. Internauci byli szczerze zdziwieni, ale i zachwyceni kultywowaną przez rodzinę tradycją.

 - Wow, nie wiedziałam, że jest u Was taka tradycja. Bardzo fajnie z Waszej strony, że użyczyliście innych mieszkańcom wsi swojego dachu - zauważa użytkowniczka.

Fot. screen shot z instagram.com/rolnikwszpilkach

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  2. Choroba sprawiła, że Marian Opania schudł 13 kg. Jak się dziś czuje?
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Duma polskiego aktorstwa dostaje głodową emeryturę. ZUS śmieje mu się w twarz
  5. Kolejny pożar. Znowu w Polsce, dym widać z 30 kilometrów

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News