Rolnik szuka żony
Screen telemagazyn.pl
Monika Majko - 24 Września 2020

Marta Manowska się wygadała. Ujawniła zaskakujące kulisy, fani "Rolnik szuka żony" przecierają oczy ze zdumienia

"Rolnik szuka żony" właśnie wystartował z kolejną edycją, w tym sezonie widzowie będą obserwować poszukiwania miłości przez czterech rolników i jedną rolniczkę. Marta Manowska ujawniła kulisy nowej odsłony produkcji, fani nie mogli uwierzyć w słowa gwiazdy, która prowadzi program od pierwszej edycji.

"Rolnik szuka żony" wystartował z nową edycją, a widzowie będą mieli okazje śledzić losy bohaterów przez całą jesień. Wśród poszukujących miłości bohaterów znalazło się czterech mężczyzn i jedna kobieta. Marta Manowska w jednym z wywiadów zdradziła kulisy 7. sezonu show. Fani nie mogli uwierzyć.

"Rolnik szuka żony" - TVP rozpoczęło emisję 7. sezonu show

W trakcie emisji najnowszej edycji show, widzowie poznali już rolniczkę Magdę oraz rolników: Pawła, Macieja, Dawida i Józefa. Fani mieli okazje również zapoznać się z kandydatkami i kandydatami na żony i mężów, wybranymi przez bohaterów programu na podstawie nadesłanych do nich listów i zdjęć.

Agata Duda sprawiła, że wszyscy zamarliGdy Agata Duda weszła do pomieszczenia, wszyscy zamarli. Co ona na siebie założyła?Czytaj dalej

Przez najbliższe tygodnie fani będą obserwować zmagania rolników w poszukiwaniu miłości. Towarzyszyć im będzie ponownie Marta Manowska, która prowadzi popularne show od pierwszej edycji. Prezenterka ujawniła w jednym z wywiadów, że w tym sezonie będzie wyjątkowo zaskakująco.

- Jest bardzo dużo bardzo dobrych wydarzeń i dużo gorszych - zapowiedziała tajemniczo Marta Manowska.

Marta manowska ujawniła kulisy nowej edycji programu "Rolnik szuka żony"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

szczur kanalizacja szokująca prawdaZ kanalizacji wyciągnęli coś przypominające olbrzymiego szczura. Gdy poznali prawdę, zamarliCzytaj dalej

Prowadząca program Marta Manowska udzieliła wywiadu dla "Telemagazynu", w którym zdradza kulisy najnowszej edycji "Rolnik szuka żony". Gwiazda zapowiedziała tajemniczo, że w tym sezonie, z powodów rozterek miłosnych bohaterów, złamane zostały wszystkie zasady.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne informacje dla polskich emerytów. Rząd zabierze im pieniądze

2. Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Mąż gwiazdy pokazał pierwsze zdjęcie maluszka, ”Jesteś najpiękniejszym prezentem”

3. Mamy potwierdzenie, do października dzieci nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

Manowska zapewnia, że widzowie mogą spodziewać się ogromnych emocji, które były zaskakujące również dla niej i ekipy realizującej program. Widzów czeka dużo pozytywnych wiadomości, ale i wiele rozczarowań.

- Byłam bardzo zaskakiwana. Czekały na mnie bardzo trudne i ważne rozmowy, których się nie spodziewałam. Mam nadzieję, że je udźwignęłam [...] Nie było łatwo w tym roku, bo był bardzo duży ładunek emocjonalny - wyznała prezenterka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk ma nowego, wpływowego sojusznika. Skończy się aferą?
  2. Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowy
  3. Danuta Martyniuk pokazała SMS-y od byłej żony Daniela. Nie ma wątpliwości, awantura na całego
  4. W zgliszczach samolotu znaleziono list należący do Anny Jantar. Dziś córka ujawnia jego treść
  5. Nagła wiadomość zdruzgotała kilka pokoleń Polaków. Media podały informacje o pogrzebie
  6. Nagły, osłupiający efekt wprawi cię w zdumienie. Wystarczy podpalić liść laurowy

Lech Wałęsa pokazał zdjęciaLech Wałęsa pokazał, jak teraz spędza czas. Polacy zaniemówili, podobnego hitu nie było od latCzytaj dalej

Źródło: Tele magazyn

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News