Gwiazdor "Rolnik szuka żony" błaga o pilną pomoc. Potworny koszmar w jego domu, nie żyje 20 stworzeń

Gwiazdor "Rolnik szuka żony" błaga o pilną pomoc. Potworny koszmar w jego domu, nie żyje 20 stworzeń Źródło: YouTube/ Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony" zagwarantował mu sławę i rozpoznawalność, teraz jednak spotkało go straszne nieszczęście. W jednej chwili stracił dorobek całego życia i zginęło 20 zwierząt. Rolnik apeluje do internautów i prosi o pomoc.

"Rolnik szuka żony" sprawił, że Adam Broj stał się jednym z najsłynniejszych gospodarzy w Polsce. Teraz jednak niespodziewanie spotkała go niesamowita tragedia i znalazł się w bardzo trudnym położeniu. Wielki pożar nawiedził jego gospodarstwo i pozbawił rodzinnego dorobku. Zniszczone zostały nie tylko sprzęty i budynki, bo w ogniu zginęło 20 stworzeń. Teraz znany rolnik błaga Polaków o pomoc.  

Uczestnik "Rolnik szuka żony" w potrzebie. Spłonął jego dobytek

Adam Broj wystąpił w jednym z odcinków czwartej edycji emitowanego na antenie TVP show. Szukający miłości w telewizji rolnik opowiedział o sobie, a w będącym wizytówką fragmencie pokazał swoje gospodarstwo, na którym mieszka i które prowadzi wraz z rodzicami. Ostatecznie mężczyzna nie zakwalifikował się do kolejnego etapu, ale zarówno on sam, jak i jego imponujące gospodarstwo, zapadło w pamięci widzów. Teraz, w obliczu tragedii, musi prosić swoich fanów o wsparcie. 

Adam Broj i jego rodzina pracowali nad rozwojem gospodarstwa przez lata. Teraz, w wyniku ogromnej tragedii, ten wysiłek i zaangażowanie zostały zaprzepaszczone. Ogień momentalnie strawił rodzinny dorobek, a o pożarze poinformował portal prostozpolskiego.pl. Z ogniem walczyło 12 zastępów straży pożarnej. Choć nikt z rodziny nie ucierpiał, żywioł spowodował ogromne straty materialne. Spłonęła stodoła, budynki gospodarcze i część domu mieszkalnego. Przez pożar rodzina straciła także sprzęt o wartości około 200 tysięcy złotych. Co dodatkowo przykre, w ogniu żywcem spłonęło 20 krów.

Adam Broj błaga internautów o pomoc

Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" jest teraz w wielkiej potrzebie. Odbudowa gospodarstwa pochłonie gigantyczne pieniądze, a Adam Broj i jego rodzina na pewno będą potrzebowali wsparcia. Na szczęście internauci, doskonale pamiętający go z udziału w programie, zorganizowali zbiórkę pieniędzy, która ma pomóc rodzinie wrócić do normalnego życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie stresu, jaki przeżyła w ostatnim czasie rodzina Broj, z małej miejscowości pod Opolem, w związku z pożarem ich gospodarstwa. W kilka chwil żywioł pochłonął dorobek ich życia. Wiedząc jak bardzo rodzina Broj oddana jest pracy na roli, a także zaangażowana w produkcję mleka, zdecydowaliśmy się na szybką pomoc w postaci zbiórki pieniędzy na częściową odbudowę gospodarstwa - napisali organizatorzy akcji w opisie zbiórki na portalu zrzutka.pl

O inicjatywie poinformował także oficjalny profil programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku. Zbiórkę można wesprzeć TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Takiej żenady jeszcze nie było, upokarzali Ewę Farną przed koncertem. Zmiażdżyła ich ze sceny po mistrzowsku
  4. Wyciekły nieznane wstrząsające kulisy małżeństwa ojca Dawidka z żoną Julią. Zwalają z nóg
  5. Żona Sławomira wymieniła czułości z obcym mężczyzną. Przy królu disco polo wygląda jak prawdziwy Apollo (FOTO)
  6. Marta Kaczyńska ostro prowokuje. Wrzuciła do sieci nagranie, o którym piszą dziś wszystkie media

Źródło: Plotek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu