Uwielbiany uczestnik "Rolnik szuka żony" wyznał smutną prawdę. Jest w dramatycznej sytuacji

Uwielbiany uczestnik "Rolnik szuka żony" wyznał smutną prawdę. Jest w dramatycznej sytuacji Źródło: YouTube / Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony" pomógł mu znaleźć miłość, a widzowie pokochali parę i życzyli im jak najlepiej. Niedawno uczestnik programu wyznał fanom, przez jaki dramat przechodzi.

"Rolnik szuka żony" przyniósł mężczyźnie niezwykle dużą popularność i pomógł odnaleźć miłość pięknej kobiety. Widzowie uwielbiali uczestnika i życzyli mu jak najlepiej. Niedawno rolnik wyznał fanom, że przechodzi teraz bardzo ciężki okres. Jest w dramatycznej sytuacji, wielu widzów mu współczuje.

"Rolnik szuka żony" sprawił, że mężczyzna znalazł miłość

Jakub Napierała posiada duże gospodarstwo w Szczepankowie w województwie wielkopolskim. Mężczyzna żył przez wiele lat samotne, aż postanowił poszukać szczęścia w programie "Rolnik szuka żony". Decyzję podjął podczas rozmowy ze starymi znajomymi ze studiów, zgłoszenie wysłał dla żartu, jednak los się do niego uśmiechnął. W programie poznał 34-letnią Annę z którą połączyło go silne uczucie.

- Oboje mieliśmy wcześniej swoje życie, teraz musimy poszukać kompromisu. Każdy musi się troszeczkę nagiąć. Ja totalnie oddałem się temu związkowi. Ania ujęła mnie tym, że niczego nie udaje, nie ubarwia, wszystkie problemy rozwiązuje na bieżąco, a do tego jest piękną kobietą powiedział mężczyzna.

Rolnik przechodzi dramat, para musiała zweryfikować plany na przyszłość

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widzowie polubili mężczyznę i kibicują jego związkowi. Niestety, para musi zweryfikować swoje plany na przyszłość z powodu ogromnego dramatu, który wydarzył się w gospodarstwie rolnika. Planowali wspólną budowę domu, teraz musza zmienić marzenia. Jakub Napierała ma poważny problem, jego hodowle zaatakowała groźna choroba. Wszystkie oszczędności wydał na walkę z Afrykańskim Pomorem Świń.

- Na razie chcemy wynająć wspólny domek, gdzieś pomiędzy jej miejscem zamieszkania, czyli Poznaniem, a moim. Chciałem coś wybudować, ale ze względu na to, że zachorowały mi świnie w gospodarstwie, trzeba było zweryfikować plany i przeznaczyć pieniądze na ich leczenie. ASF (afrykański pomór świń) to poważne zagrożenie dla gospodarstwa - wyznał mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia
2. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show

Zakochani muszą pokonać przeciwności losu, ale nie rezygnują ze wspólnych planów. Ich związek wciąż się rozwija, na razie jednak nie planują ślubu. Nie chcą się śpieszyć. Rolnik poinformował również, że poznał syna Anny. Przyznał, że dobrze się dogadują.

- Z Jasiem (12 l.), synem Ani, też mam bardzo dobre relacje. Jak większość chłopców w jego wieku marzy, żeby zostać piłkarzem. Moje gospodarstwo obejrzał z zainteresowaniem. Myślę, że jakby się przejechał traktorem czy samochodem terenowym, mógłby złapać bakcyla. Ale na razie konsekwentnie jeździ na treningi piłki nożnej - powiedział mężczyzna.


YouTube / Rolnik szuka żony

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?
  4. W końcu podjęto decyzję ws. grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina nie będzie zadowolona
  5. Sylwia Bomba pokazała się w stylizacji, która nie pasuje do młodej mamy. Uwagę przykuwa jeden szczegół

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News