Rolnika szuka żony skandal
Materiały prasowe program "Rolnik szuka żony" TVP
Joanna Szwalikowska - 9 Października 2020

Szykuje się skandal w "Rolnik szuka żony"? Gorące komentarze zdradziły wszystko

Czy w uwielbianej przez Polaków produkcji pod tytułem "Rolnik szuka żony" szykował się skandal? W sieci pojawiły się komentarze, które miałyby zdradzać wiele na temat jednego z uczestników i relacji, która może go łączyć z pewną kobietą.

"Rolnik szuka żony", czyli flagowa produkcja TVP jest programem uwielbianym przez widzów. Jego uczestnicy zgłaszają się do programu w celu odnalezienia miłości. Każda edycja cieszy się ogromną oglądalnością. Telewidzowie z zapartym tchem oczekują na kolejne odcinki, w których będą mieli okazję obserwować miłosne przygody rolników i rolniczek.

wiadomości szkoły obostrzeniaZapadła decyzja, nie ma już odwrotu. Nieoficjalnie: uczniowie od jutra zostaną objęci ograniczeniamiCzytaj dalej

Skandal w "Rolnik szuka żony"? Wszystko zdradziły komentarze

"Rolnik szuka żony" jest programem wywołującym ogrom emocji. Marta Manowska, czyli prowadząca show oraz jego uczestnicy cieszą się zróżnicowaną sympatią widzów. Wszyscy mimo wszystko mają jednak nadzieję na to, że każdy z nich odnajdzie miłość swojego życia. Jak się okazuje, ta edycja może jednak owocować dużym skandalem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Obecnie trwa siódma edycja programu. Jednym z rolników, którzy wzięli w nim udział, jest Dawid Noweta, 30-latek z Wielkopolski. Zaprosił on do swojego domu trzy kandydatki. Wiele wskazuje jednak na to, że myślami jest przy kimś zupełnie innym. Co ciekawe, ma być to jedna z kobiet, które wystąpiły w poprzedniej odsłonie show, Diana Stankiewicz.

Dianę zapamiętano jako dziewczynę, która pogrążyła Seweryna Nowaka. Miłosny trójkąt pomiędzy nią, Sewerynem a Marlenką był jednym z najbardziej emocjonujących momentów w historii programu. Dowodem na istnienie relacji pomiędzy nimi miały być komentarze zaobserwowane w mediach społecznościowych.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarna pomyłka Ministerstwa Zdrowia, rzecznik potwierdził. Co się teraz stanie?

2. Ministerstwo Zdrowia bije na alarm. Pilna wiadomość dla wszystkich kobiet

3. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić

- Ładne masz te oczy, ładne, zielone - pisał Dawid pod ostatnim zdjęciem z zabawy weselnej opublikowanym przez dziewczynę. Rolnik kokietował Dianę, a ta nie pozostawała mu dłużna. Czy rolnik zakochał się w uczestniczce poprzedniej edycji? Kolejnym dowodem miałoby być zdjęcie opublikowane przez Dawida. Znalazł się na nim prezent od kogoś z Suwałk. Rolnik dołączył do zdjęcia ikonę serduszka. Jak wszyscy pamiętamy, Diana jest właśnie z Suwałk. Czy faktycznie coś jest na rzeczy?

Obrazy Pikio

Screen Instagram cold_girl_di

Obrazy Pikio

Screen Instagram dawid_noweta_

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczy 5 zł, aby obkupić się w Biedronce. Zdumiewająca oferta ściągnie do sklepu tłumy
  2. Nie do wiary, ile kosztują buty Anny Lewandowskiej. Wielu Polaków nie może sobie na nie pozwolić, monstrualna cena
  3. Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z Warszawy
  4. Awaria w dużym banku, klienci wściekli. Nie mają dostępu do konta, nie mogą zrobić przelewów
  5. Medialne doniesienia są bardzo przykre. Jest źle z księżną Kate
  6. Anielska rozkosz dla podniebienia, najlepsze pieczone ziemniaki. Dodatki sprawiają, że nie potrzebujesz na obiad nic więcej

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News