Padły tak ostre słowa, że widzów zamurowało. Aż polały się łzy w finale "Rolnik szuka żony"

Padły tak ostre słowa, że widzów zamurowało. Aż polały się łzy w finale "Rolnik szuka żony" Źródło: screen VOD TVP

"Rolnik szuka żony" miał dzisiaj swój finałowy odcinek. Telewizja Polska wyemitowała program, który wzbudził wielką sympatię wszystkich widzów, ale dzisiaj wszyscy złapali się za głowy. Padły tak ostre słowa, że fanów programu zamurowało. Doszło do takiej sytuacji, że aż na wizji polały się łzy.

Rolnik szuka żony to ulubiony program wszystkich widzów, który zgromadził dzisiaj przed ekranami telewizorów najwierniejszych fanów. To, co działo się w finale, było niewiarygodne. Widzowie łapali się za głowy i wstrzymywali oddech, a przed kamerami polały się łzy. 

Finałowy odcinek "Rolnik szuka żony" 

Tej niedzieli telewizja TVP wyemitowała ostatni odcinek bijącego rekordy popularności programu "Rolnik szuka żony". Widzów czekały niesamowite emocje i wielkie zaskoczenie, ale dostali też to, czego najbardziej się nie moli doczekać. Doszło do ponownego spotkania Seweryna i Marleny. Nikt nie mógł przewidzieć, jak ono się potoczy, ale wszyscy mieli wielką nadzieję związaną z tym wydarzeniem. 

Na spotkanie z Sewerynem przyszły tylko dwie kandydatki. Marlena i Diana zjawiły się, by jeszcze raz spojrzeć w jego oczy. Wielką nieobecną okazała się być Ania, która spodziewa się dziecka z Sebastianem. Na tym jednak nie koniec emocji. 

Szok w programie "Rolnik szuka żony". Polały się łzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pożegnanie Marleny i Seweryna nie było czymś, czego oczekiwali widzowie. Na ekranach doszło do wielkiej kłótni, pomimo przeprosin mężczyzny. Padło wiele ostrych słów. 

- Ja najbardziej liczę od Seweryna na słowo przepraszam .Ja bym wolała, żeby najpierw to padło z twoich ust. Za te wszystkie obelgi, które dostałam. - powiedziała Marlena. 

Im dłużej trwał odcinek, tym robiło się goręcej. Marlena wyznała na ekranach telewizji, że Seweryn zmuszał ją do kłamstwa w sprawie sms i ich relacji. 

- Seweryn chciał, żebym kłamała, że to, co pisaliśmy, to żadnej chemii między nami nie było. To nie było tak, że to była jedna sytuacja. Jedna po drugiej - mówiła zapłakana dziewczyna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

Na szczęście los się do niej uśmiechnął i po programie znalazła miłość.

- Wieczorem kolacja z chłopakiem. Napisał do mnie po pierwszym lub drugim odcinku. Jest kochany i bardzo się o mnie troszczy - wyznała Marlena. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Błyskawiczne w wykonaniu ciasto z twarogiem. Każdy kawałek rozpływa się w ustach
  2. Przenigdy nie wyrzucaj fusów po kawie. Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo są cenne
  3. W nocy spojrzał na podgląd z kamery w pokoju syna. Na chwilę zamarł z przerażenia, ale natychmiast tam pobiegł
  4. Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę
  5. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie
  6. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: plotek 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News