14-letnia Roksana Węgiel opowiedziała o kłopotach w swoim związku. Jej rodzice mają powody do obaw?

14-letnia Roksana Węgiel opowiedziała o kłopotach w swoim związku. Jej rodzice mają powody do obaw? Źródło: Instagram/roxie_wegiel

Roksana Węgiel staje się coraz bardziej popularna. Media interesują się już nie tylko jej karierą, lecz także życiem prywatnym. Tym razem nastoletnia piosenkarka opowiedziała o swoim chłopaku.

Roksana Węgiel zdobyła w ostatnim czasie ogromną popularność. Pojawia się coraz więcej artykułów o młodej wokalistce, ona sama także coraz częściej udziela się w mediach. Fani są coraz bardziej zainteresowani szczegółami jej życia. Nie chodzi już tylko o detale tras koncertowych czy nowych nagrań, ale też o sferę prywatną.

Roksana Węgiel jest w związku. Para poznała się na Eurowizji

Roksana Węgiel znana jest jako zwyciężczyni pierwszej edycji programu "The Voice Kids", jednak ogólnopolską sławę zawdzięcza innemu spektakularnemu sukcesowi. Dziewczyna wygrała w 2018 roku Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który organizowany był w Mińsku. To właśnie tam młoda piosenkarka znalazła swoją miłość. 

Roksana Węgiel poinformowała swoich fanów o swoim związku za pośrednictwem Instagrama. Pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje ze swoim chłopakiem, Białorusinem Danielem Yastremskim. Co ciekawe, 15-latek także brał udział w Konkursie Eurowizji. W mediach pojawiały się pewne plotki, że między Roskaną a Danielem rozkwitło uczucie, a swoim wpisem piosenkarka ostatecznie je potwierdziła. 

Związek na odległość. Co myśli o tym Roksana?

Daniel rozpoczął swoją karierę już w wieku 6 lat. Popularność zdobywał, biorąc udział w białoruskich programach muzycznych dla młodzieży. Występy te dały mu przepustkę do udziału w Konkursie Eurowizji Junior. Tam zajął 11. miejsce.

Daniel przebywa na stałe w swoim kraju, Roksana Węgiel jest w Polsce. Co myśli nastolatka o związku na odległość? Swoimi refleksjami podzieliła się w rozmowie z portalem Plotek.

- Jest trudno. I tak nie spotykalibyśmy się często, nawet gdyby Daniel był blisko mnie, ponieważ cały czas ja jestem w rozjazdach. On też ma swoje aktywności, ale nie sprawia nam to dużego problemu - powiedziała młoda piosenkarka.

Czy odległość to jedyny problem? Może między parą jest bariera językowa? Nastolatka zaprzecza. Sama biegle mówi po angielsku i to właśnie w tym języku porozumiewa się z Danielem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Porażające wyznanie Agnieszki Chylińskiej. Gdyby nie dzieci już by jej z nami nie było
  4. Wielkie zmiany w Biedronkach. Sieć zamieni się w sklepy nowej generacji, po wejściu opadną wam szczęki
  5. Gwiazda DDTVN ma poważne powikłania po przebytej chorobie. Smutne informacje
  6. IMGW wydało właśnie alerty najwyższego stopnia dla kilku województw. TVN ostrzega Polaków
  7. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News