Dziewczyna ubrała się niczym Roksana Węgiel. Dyrektorka szkoły ją poniżyła

Dziewczyna ubrała się niczym Roksana Węgiel. Dyrektorka szkoły ją poniżyła Źródło: facebook.com

Roksana Węgiel wywołała ostatnio prawdziwą burzę swoim strojem. Założyła czarną bluzkę z dużym dekoltem, czym ze względu na swój młody wiek wywołała oburzenie wśród części internautów. Pewna uczennica założyła niemal identyczną bluzkę i ma teraz prawdziwe problemy. Strój młodej uczennicy tak bardzo nie spodobał się dyrektorce szkoły, do której uczęszcza, że postanowiła ją skompromitować.

Roksana Węgiel swoimi barwnymi i różnorodnymi strojami wyrasta na prawdziwą ikonę polskiej mody. Mimo oskarżeń o bardzo odważne stylizacje, gwiazda piosenki zyskuje grono naśladujących ją dziewczyn. Podobnym gustem, takim, jaki ma piosenkarka wykazała się jedna z uczennic, która pokazała się w stroju bardzo podobnym do tego, który miała na sobie uczestniczka The Voice Kids. Reakcja dyrekcji placówki, do której uczęszczała uczennica, wykazała się zupełnym brakiem zrozumienia i zdecydowała się poniżyć dziewczynę.

Chciała wyglądać tak jak Roksana Węgiel. Została poniżona

Czarna bluzka odsłaniająca dekolt i plecy jest jednym z najbardziej charakterystycznych elementów ubioru Roksany Węgiel. Piosenkarka, odsłaniając odważnie części swojego ciała, zwróciła na siebie uwagę wielu, niezadowolonych z tego faktu bardziej konserwatywnych fanów polskiego show-biznesu. W jej ślady chciała pójść Amerykanka Remy Altuna, która pokazała się w dokładnie takich samych ubraniach, co polska piosenkarka.

Odważna stylizacja uczennicy jednej z kalifornijskich szkół przykuła uwagę dyrekcji, która postanowiła zainterweniować i upokorzyć dziewczynę na oczach jej rówieśników.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Altuna o swoim stroju

Według nastolatki fakt, że ubrała się bardzo odważnie do szkoły, jest zasadniczo wyłącznie jej sprawą, a dyrekcja nie miała prawa kazać jej zmieniać swojego stroju. Jakby tego było mało, dziewczyna oskarżyła szefostwo placówki o upokorzenie jej na oczach kolegów i koleżanek ze szkolnej ławy.

- Pani Weber kazała mi ubrać kurtkę. Zapytałam dlaczego. Odpowiedziała, że moja bluzka ma za duży dekolt i zwróciła mi uwagę na brak biustonosza. Odpowiedziałam, że faktycznie go nie mam, ale co jej do tego?! W odpowiedzi usłyszałam, że nie chce, aby ludzie pomyśleli o mnie źle i dlatego radzi mi ubrać kurtkę - wyznała Amerykanka na swoim Twitterze.

Sprawa dotycząca ubioru dziewczyny stała się jednym z najbardziej komentowanych postów na amerykańskim Twitterze. Część internautów uważa, że dyrekcja dobrze zrobiła, każąc jej się przebrać. Inni jednak uznali, że młoda kobieta może ubierać się tak, jak chce, a próba wmówienia jej sugerowanego ubioru jest znaczącą interwencją w jej prywatną wolność.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. Brytyjskie tabloidy właśnie podały, że Meghan Markle urodzi już za kilka godzin!
  4. TVN podał przerażającą informację. Gigantyczny wzrost zachorowań na odrę, mowa o "stanie zagrożenia"
  5. Martyna Wojciechowska jest w drugiej ciąży?! "Plan jest coraz bliższy realizacji"
  6. IMGW pilnie ostrzega 10 województw! Jeśli jesteś na liście, lepiej nie wychodź z domu

 

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News