Właśnie chcieli zniszczyć najzdolniejszą polską wokalistkę! Obroniła się fantastycznie

Właśnie chcieli zniszczyć najzdolniejszą polską wokalistkę! Obroniła się fantastycznie Źródło: Fot. YouTube

Młoda i bardzo utalentowana artystka z Jasła, Roksana Węgiel zachwyciła Polskę i Europę swoim głosem. Początkująca gwiazda ma niezwykły talent, lecz niewiele czasu potrzeba było, by uderzyła w nią fala hejtu. Właśnie chcieli zniszczyć najzdolniejszą polską wokalistkę. Na szczęście obroniła się fantastycznie! 

Roksana Węgiel stała się znana w tym roku po tym, jak wygrała pierwszą, polską edycję muzycznego show TVP "The Voice Kids". Zaledwie 13-letnia wokalistka została również zwyciężczynią 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Po tych sukcesach jej kariera nabrała rozpędu. Sława Roksany i jej niezaprzeczalny talent zaprowadziły ją nawet na największą sylwestrową imprezę plenerową w kraju - Sylwester Marzeń TVP2. Występ gwiazdy zachwycił słuchaczy, lecz pojawiły się głosy, jakoby w Zakopanem śpiewała z playbacku.

Rozpracowaniem tej zagadki zajęła się dwójka youtuberów, którzy wydali swój werdykt ws. rzekomego oszustwa ze strony młodej gwiazdy. Ich zdaniem, tak samo, jak i zdaniem Pikio.pl Roksana Węgiel nie śpiewała z playbacku.

Roksana Węgiel miała udawać, że śpiewa

Śpiew z playbacku, szczególnie w nieprzyjaznych warunkach atmosferycznych nie jest niczym nowym i zdarzał się nawet na najważniejszych festiwalach muzycznych i koncertach gwiazd światowego formatu. Także podczas sylwestra TVP pojawiły się więc oskarżenia o podobne praktyki. Ofiarami hejtu stały się Margaret i właśnie Roksana Węgiel, której wykonanie sceniczne z 31 grudnia brzmiało niemal tak samo, jak wersja studyjna wydana na płytach. Naszym zdaniem jest jednak niemożliwe, by Roksana Węgiel, zwyciężczyni dwóch prestiżowych konkursów muzycznych, śpiewała z playbacku. Taki werdykt wydali również youtuberzy z kanału "Psycho Couple", którzy na podstawie swoich obserwacji stwierdzili, że Węgiel śpiewała o własnych siłach i głos, który usłyszeliśmy w Sylwestra, był jej naturalnym głosem, a nie pochodzącym z zapisu cyfrowego. Można powiedzieć, że przez te opinie młodziutka wokalistka obroniła się perfekcyjnie!

Młoda gwiazda o swoim zwycięstwie na Eurowizji

Roksana jest pierwszą osobą z Polski, która wygrała dziecięcą Eurowizję. Jak wyznała w jednym z wywiadów na konkursie zaśpiewała inną piosenkę, niż pierwotnie planowała. Z wielu opcji wybrała ostatecznie utwór "Anyone I want to be" i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Roksanę bez wątpienia czeka wielka kariera. - Moja piosenka jest wygrzebana z szuflady. Śpiewałam ją przypadkiem, ale w życiu nie ma przypadków. Miałam śpiewać inną piosenkę, miałam przygotowanych kilka propozycji, ale wyszło, że zaśpiewam tą. Na początku nie byłam przekonana do tego utworu, ale dobrze, że są osoby, które mnie przekonały, a ja im zaufałam - powiedziała w rozmowie z "Eską". ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Tego nie spodziewał się nikt. Gwiazda TVN musiała stawić się przed sądem
  2. Gwiazda Polsatu straciła już nadzieję. Fatalne informacje
  3. Wojna polskich diw rozsadzi show-biznes! Powód jest bardzo intymny
  4. „Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie
  5. Rodzina Magdy Gessler budzi wielkie kontrowersje! Kim jest brat restauratorki?
źródło: eska.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News