Ogromna burza w polskich mediach. Chłopak Wieniawy słowami o 14-letniej Roksanie Węgiel zawstydził Górniak

Ogromna burza w polskich mediach. Chłopak Wieniawy słowami o 14-letniej Roksanie Węgiel zawstydził Górniak Źródło: yt.com/ESKA

Roksana Węgiel jest bez wątpienia jednym z największych objawień muzycznych ostatnich lat. Od momentu jej pamiętnego występu w jednym z programów rozrywkowych, wiele osób jest przekonana o jej rychłej, wielkiej karierze. Głos w tej sprawie zabiera coraz więcej osób, a jedną z nich jest gitarzysta Aleksander Milwiw-Baron.

Roksana Węgiel już nieraz oczarowała polską publiczność swoimi występami. Jej pamiętny występ w programie TVP "The Voice Kids" stał się odskocznią w drodze ku rozwinięciu niewątpliwego talentu, a pomóc jej w tym zobowiązała się sama Edyta Górniak. Jednak coraz więcej osób, nie tylko powiązanych z branżą muzyczną wskazuje, na fakt, że oto został odkryty niewątpliwy talent.

Niedawno głos na temat wokalistki, która już jako 14-letnie dziecko oczarowała dużą część polskiej społeczności, zabrał nie kto inny jak znany gitarzysta zespołu Afromental - Aleksander Milwiw-Baron, obecny chłopak aktorki Julii Wieniawy. Słowa, które wypowiedział pod adresem młodej wokalistki mogą sprawić, że ta zacznie się czerwienić. W takich superlatywach nie wypowiadała się o swojej programowej podopiecznej nawet sama Edyta Górniak.

Roksana Węgiel dużo osiągnie? Tak twierdzi znany instrumentalista

W jednym z wywiadów z popularnym portale internetowym, muzyk znany z zespołu Afromental i zarazem chłopak aktorki znanej z serialu "Rodzinka.pl" Julii Wieniawy, został zapytany o szanse na sukces młodej wokalistki. Jak się okazuje, widzi w niej doskonałą artystkę, która z pewnością jeszcze wiele osób zaskoczy i oczaruje.

- Roksi jest świetną wokalistką. W młodym ciele dojrzały głos kobiecy. Przefajna osoba. Śledzę z wypiekami na twarzy jej poczynania, nowe single. Wiem, że nie odpuści. (...) Ona może góry zdobyć. Powinna nas reprezentować, jest świetna - powiedział Baron dla "Wideoportalu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Te słowa z pewnością są miłe dla ucha, zwłaszcza dla osoby tak młodej, która swoją przygodę z karierą muzyczną dopiero rozpoczyna. Jednak bez wątpienia jej talent docenia wiele osób, a fakt, że już w wieku 14 lat, nastolatka osiągnęła takie sukcesy, niewątpliwie musi świadczyć o jego ogromnym potencjale. 

Nie kryje swojego podziwu dla talentu Roksany Węgiel także Edyta Górniak. To ona jako pierwsza mogła poznać się na tym, co reprezentuje sobą Roksana Węgiel, gdy postanowiła dołączyć ją do swojej drużyny podczas "The Voice Kids". Jednakże nawet ona, pomimo niewątpliwych nadziei, pokładanych w młodej wokalistce, nigdy nie wyraziła się w tak bezpośredni sposób, starając się zachować zdrowy dystans. Uważała, że przesadne pochwały mogłyby rozleniwić gwiazdę show. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć royal baby
  3. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją
  4. 13 emerytura będzie wypłacana co roku? Jest stanowisko ministerstwa
  5. Pojawiły się zdjęcia ze szpitala, gdzie rodziła Meghan Markle. Doba kosztuje aż 20 tysięcy funtów

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News