Roksana Węgiel z widocznym brzuchem pod studiem TVP. 14-latka coraz ostrzej sobie pogrywa?

Roksana Węgiel z widocznym brzuchem pod studiem TVP. 14-latka coraz ostrzej sobie pogrywa? Źródło: youtube.com/Junior Eurovision Song Contest

Gwiazda The Voice Kids - Roksana Węgiel po raz kolejny wzbudziła wielkie kontrowersje. 14-letnia gwiazda muzyki pop robi wszystko, aby zarówno media, jak i opinia publiczna, miały o czym rozmawiać. Tym razem, piosenkarka pojawiła się w stroju, który odsłonił bardzo dużo. Tak szokującej stylizacji w tak młodym wieku nikt nie mógł się spodziewać.

Zwyciężczyni The Voice Kids wprost nie stroni od kontrowersji. Roksana Węgiel, która zwyciężyła dziecięcą Eurowizję, szokowała ostatnimi czasy bardzo odważnymi i nacechowanymi erotycznie zachowaniami, przez co media miały o czym rozmawiać. Tym razem, piosenkarka pojawiła się pod studiem TVP w stylizacji, która wymagałaby odwagi nawet od jej starszych i bardziej doświadczonych koleżanek. Fani artystki nie są w stanie uwierzyć i zastanawiają się, czy artystka, która zapowiadała się na objawienie polskiej sceny muzycznej woli szokować, niż śpiewać.

Znana z The Voice Kids Roksana Węgiel coraz odważniejsza. Szokująca stylizacja piosenkarki

Piosenkarka ma za sobą ciężki, ale przepełniony zainteresowaniem fanów okres. Jej najnowszy singiel Lay Low stał się co prawda wielkim hitem i dostrzegły go nawet zagraniczne wytwórnie muzyczne, ale pojawiły się pewne problemy. Poszło o tekst piosenki artystki, w którym nie brakowało erotycznych aluzji do podobającego się jej chłopaka.

- Chłopcze, przez ciebie nie mogłam spać aż do rana. Myślenie o tobie nie daje mi spokoju. Jesteś obsesyjnym pragnieniem, który płynie w moich żyłach. Mimo wszystko to lubię. Tak, lubię to, lubię to - śpiewa Roxie w piosence "Lay Low".

Gwiazda piosenki zdołała się co prawda wytłumaczyć z tekstu utworu, zaznaczając, że opowiada on o jej wielkim zauroczeniu i nie powinno się brać go dosłownie. O ile tamta burza ucichła, o tyle pojawiła się zupełnie nowa afera. Gwiazda pojawiła się w niesamowicie odważnym stroju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Czy piosenkarka powinna się tak ubierać?

Słońce w Warszawie w tym tygodniu jest wyjątkowo widoczne i na ulicach stolicy coraz częściej zauważyć możemy osoby, które rezygnują z ciepłych ubrań na rzecz typowo letniej garderoby. 14-latka, wizytując Warszawę przy okazji występu w studiu TVP, zszokowała wszystkich pracowników stacji.

Młoda artystka przyszła w sukience z tak wyciętym krojem, że na wierzchu pojawił się jej brzuch. O ile młode fanki artystki mogą się cieszyć, że ich idolka jest niezależna i robi na złość konserwatystom, to wzór, jaki daje swoim zachowaniem młodzieży, jest prawdziwym ewenementem na skalę polskiego show-biznesu. Jak widać, artystka absolutnie nic nie robi sobie z krytyki i udowadnia, że będzie konsekwentnie promować swoją osobę w taki właśnie sposób - pełen kontrowersji i komentarzy ze strony fanów i mediów.

FOT. JastrząbPost

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies udawał martwego, żeby dłużej zostać na spacerze. To jest lepsze niż wszystkie polskie komedie ostatnich lat! Pospadacie z krzeseł ze śmiechu!
  2. Kiedyś była królową TVP. Mężczyźni śnili o niej po nocach, a kobiety marzyły, by być na jej miejscu. To, jak dziś wygląda, zwali was z nóg! 
  3. Barbara Kurdej-Szatan pokazała się bez makijażu. Prawie jej nie poznaliśmy (FOTO)
  4. Wszyscy patrzyli tylko na Martę Kaczyńską i jej syna. Wózek dla dziecka kosztował fortunę (Zdjęcia)
  5. Tak Roksana Węgiel wyglądała na spotkaniu z Agatą Dudą. Kolejna burza wokół 14-latki: "OBCIACH"
  6. Znana prezenterka telewizyjna nie żyje. Rzuciła się na pomoc biednym szczeniaczkom

 źródło: Jastrząb Post 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News