Roksana Węgiel ma poważną konkurencję. O tej 11-latce mówi dziś cała Polska

Roksana Węgiel ma poważną konkurencję. O tej 11-latce mówi dziś cała Polska Źródło: Instagram/ Wiktoria Gabor

Roksana Węgiel nie zostanie długo na podium! Przyszedł czas na nową, młodziutką gwiazdkę, która ma szansę na wielką karierę muzyczną. O kim mowa?

Roksana Węgiel jest najmłodszą gwiazdą na polskiej scenie muzycznej, która może pochwalić się tak ogromnymi sukcesami. Zaledwie 14-letnia dziewczyna zachwyca swoim głosem nie tylko w kraju, ale i za granicą. Jej głos otwiera drzwi do międzynarodowej kariery, fanów ma na całym świecie. Objawiła nam się jednak nowa gwiazdka, jeszcze młodsza od Roksany. Kim jest tajemnicza 11-latka? I czy rzeczywiście jest godną konkurentką dla Roxy?

Nowa Roksana Węgiel 

Wiktoria Gabor to zaledwie 11-letnia dziewczynka. W minioną sobotę udało jej się wygrać kolejny odcinek telewizyjnego programu Szansa na sukces. Wiki wykonała piosenkę "You May Be in Love" zespołu Blue Cafe. Dzięki zwycięstwu w odcinku przeszła do finału całego programu. Widzowie już wróżą, że dziewczyna najprawdopodobniej wygra w wielkim finale. 

Młodziutka artystka ma na koncie jeszcze jeden sukces. Będąc w programie The Voice Kids, Wiki, prowadzona przez Barona i Tomsona, trafiła do finału. Nie wygrała całej rywalizacji, ale dzięki osiągnięciom z programu będzie brała udział w eliminacjach do dziecięcej Eurowizji. A jak dobrze pamiętamy, Roksanie Węgiel udało się ją wygrać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wiki Gabor ma nie tylko piękny głos, ale jest jeszcze młodsza od Roxy. Jej kariera jeszcze się na dobre nie zaczęła. Jednak czy jest ona konkurencją dla Roxy? Dziewczyny raczej zostaną koleżankami niż rywalkami, ale jak wiadomo wszystko jest możliwe!

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

Gdyby ktoś chciał posłuchać wschodzącej gwiazdki, dziewczyna zamieszcza na swoim profilu na YouTube swoje autorskie utwory. Póki co jest ich niewiele, ale wierzymy, że niebawem pojawi się ich więcej. A może nawet usłyszymy o płycie Wiki?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Wyłudzają miliony z 500 plus. Rekordzistka zgarnęła z programu drugą pensję
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. Mężczyzna od dawna planuje idealne zaręczyny. Boi się, że jeden szczegół może zrujnować jego zamiary
  6. Dwa wypadki autokarów w Polsce. Oba były pełne małych dzieci

źródło: kozaczek

Następny artykuł