Roksana Węgiel zamieściła w sieci ważne nagranie. Przekazała pilną wiadomość o koronawirusie

Roksana Węgiel zamieściła w sieci ważne nagranie. Przekazała pilną wiadomość o koronawirusie Źródło: YouTube Piotr Juryś

Roksana Węgiel nie mogła pozostać bierna w obliczu pandemii. Koronawirus to zagrożenie, z którym ściera się cały świat. Młoda gwiazda muzyki wypowiedziała słowa, na które nikt nie powinien pozostawać obojętny.

Roksana Węgiel mimo tego, że jest w młodą osobą, posiada sporą świadomość dotyczącą zagrożenia, jakie niesie ze sobą koronawirus. Nagranie, które zostało udostępnione w internecie, zawiera pilny apel nastoletniej gwiazdy. Warto go wysłuchać.

Młodzi ludzie w obliczu panującej pandemii

Roksana Węgiel postanowiła wykorzystać swoją popularność i przekazać niezwykle ważne informacje dotyczące choroby. Koronawirus rozprzestrzenia się po naszym globie w niezwykle szybkim tempie. To z kolei sprawia, że trzeba podejmować radykalne kroki. Na najrozmaitsze ograniczenia możemy natknąć się właściwie na każdym kroku. Utrudnione zakupy i zamknięte granice Unii Europejskiej to tylko część obostrzeń.

Jednym z najbardziej radykalnych posunięć rządu było podjęcie decyzji o zamknięciu placówek oświaty. Uczniowie aktualnie nie mogą przebywać w szkołach. Roksana Węgiel wypowiedziała się między innymi na ten temat. Podzieliła się również radami, które mogą być istotne dla wielu osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roksana Węgiel przekazała niezwykle ważne informacje

Koronawirus wielu z nas napawa lękiem. Nie inaczej jest w przypadku młodych osób, do których zalicza się Roksana Węgiel. Utalentowana wokalistka postanowiła przekazać kilka ważnych informacji, które powinniśmy wziąć sobie do serca. Czas zagrożenia epidemiologicznego dzięki temu może być dla nas mniej dotkliwy.

Roksana Węgiel zachęca do pozostawania w domowych zaciszach. Jej apel jest związany z akcją "Zostań w domu", do której dołączyła gwiazda. Na wstępie nastoletnia artystka przyznaje, że ciągłe przebywanie w jednym miejscu może wydać się niezwykle nużące. Jednak podaje nam sposoby na radzenie sobie z domową monotonią. Roksana Węgiel poleca by cieszyć się z czasu, który można spędzić z rodziną. W przypadku nudy sugeruje zajęcie swoich myśli czytaniem książek, sprzątaniem lub gotowaniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Chiny mają propozycję dla Polski, chodzi o koronawirusa. Niebywałe, może okazać się kluczowa w walce z epidemią

2. Koronawirus na włosach? Jak często myć głowę w czasie epidemii? Lekarz odpowiada

Młoda wokalistka zaproponowała też nawiązanie telefonicznego kontaktu z seniorami w swojej rodzinie. Przypomina, że to właśnie oni są najbardziej narażeni na chorobę. Koronawirus może przyczynić się u nich nawet do śmierci. Dlatego warto okazać im wsparcie w tych ciężkich chwilach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z bronią w ręku ukradli 100 tys. maseczek. Przez koronawirusa dochodzi do strasznych wydarzeń
  2. Jerzy Brzęczek nie poprowadzi Polski na Euro? Zaskakujące słowa prezesa PZPN
  3. Agata Duda w końcu przerwała milczenie. Chodzi o koronawirusa
  4. Szybki test ujawnia twoje największe i najgorsze wady. Nawet te, które próbujesz ukryć, odważysz się?
  5. Kierowca wziął pod swój dach bezdomnego kota. Niesamowite, jak kilka dni później zwierzak się "odwdzięczył"
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News