Roksana Węgiel ma poważnego rywala? Swoim talentem zachwycił nawet Edytę Górniak

Roksana Węgiel ma poważnego rywala? Swoim talentem zachwycił nawet Edytę Górniak Źródło: Instagram/roxie_wegiel

Roksana Węgiel robi ogromną karierę. Jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia, a jej osiągnięcia są naprawdę imponujące. Tymczasem objawił się nowy talent, którego entuzjastką jest sama Edyta Górniak. Może dojść do przetasowań na polskiej scenie muzycznej.

Roksana Węgiel najpierw zachwyciła Polaków swoim występem w The Voice Kids, a potem na młodzieżowym konkursie Eurowizji, który wygrała fantastycznym wykonaniem piosenki "Anyone I want to be". Od tej pory jej kariera nabrała zawrotnego tempa.

Młoda piosenkarka jest bohaterką dziesiątek artykułów w tabloidach, a jej media społecznościowe obserwuje blisko 750 tysięcy osób - 14-latka stała się idolką wielu młodych osób w pełnym tego słowa znaczeniu. Jak długo jednak Roksana Węgiel utrzyma się na topie? Konkurencja nie śpi. Niedawno objawił się nowy, młody talent, którego pokochała sama Edyta Górniak.

Roksana Węgiel namaszczona przez Edytę Górniak. Gwiazda ma oko do talentów

Jeśli można kogoś w Polsce nazwać autorytetem muzycznym, to z pewnością Edytę Górniak. Nad Wisłą nie zapomnieliśmy jeszcze, jak piosenkarka w wieku zaledwie 22 lat przyniosła ojczyźnie dumę na konkursie Eurowizji w 1994 roku. Dlatego, jeśli teraz wróży komuś karierę, to trzeba to traktować bardzo poważnie. Górniak dba o rozwój początkujących gwiazd i często interesuje się młodymi ludźmi stawiającymi pierwsze kroki na scenie muzycznej. 

To, że Edyta Górniak potrafi wyłowić prawdziwie utalentowaną muzycznie młodzież, udowodniła podczas programu The Voice Kids. To właśnie ona poznała się na umiejętnościach Roksany Węgiel i wybrała dziewczynę do swojej drużyny. Z pewnością tak wybitna mentorka bardzo pomogła młodej piosenkarce, a doświadczenie, jakim Górniak podzieliła się z Roksaną, zaowocowało błyskawicznym rozwojem kariery 14-latki.

Górniak poznała się także w The Voice of Poland na talencie Sarsy. Dziewczyna docenia pracę z mentorką. Wspomina, że bardzo pozytywnie wspomina udział w programie u boku wybitnej piosenkarki. Teraz do grona namaszczonych przez Górniak, młodych gwiazd, dołącza nowa osoba, która może być poważną konkurencją dla Węgiel. 

Rośnie nowy talent. Roksana Węgiel ma konkurencję?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Muzykiem, który może wkrótce stać się poważną konkurencją dla Roksany Węgiel, jest Sargis Davtyan. 17-latek zachwycił Edytę Górniak swym wokalnym talentem tak bardzo, że piosenkarka zaprosiła go na scenę podczas koncertu w Kazimierzu Dolnym. Występ w duecie z tak wybitną artystką na pewno podniósł akcje Davtyana na rynku muzycznym.

Sargis, który z pochodzenia jest Ormianinem, wciąż uczy się w liceum. Pierwszy muzyczny sukces zanotował, gdy wygrał program "Szansa na Sukces". O utalentowanym wokaliście zrobiło się głośno, gdy niespodziewanie wygrał mocno obsadzony konkurs Debiutów podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu. Ten triumf sam w sobie jest przepustką do wielkiej kariery, a docenienie ze strony Edyty Górniak jeszcze ją przypieczętowało. Karierę Sargisa na pewno trzeba uważnie śledzić, bo już wkrótce może być o nim głośniej, niż o Roksanie Węgiel. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. 22-latka wysłała rodzicom zdjęcie z kompromitującym, intymnym szczegółem. Reakcja jej ojca jest powalająca
  4. Skandaliczne słowa bp Frankowskiego. "Idzie na Polskę potop genderyzmu"
  5. 4-latek błagał by nie oddawali go rodzicom. Niedługo potem zmarł
  6. Druzgocące informacje. Ogromny pożar, rodzina gwiazdora TVP straciła dobytek, spłonęły też będące w środku zwierzaki

Źródło: JastrząbPost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News