Z ust Roksany Węgiel padły stanowcze słowa, internauci zachwyceni. Wszyscy powinni brać z niej przykład

Z ust Roksany Węgiel padły stanowcze słowa, internauci zachwyceni. Wszyscy powinni brać z niej przykład Źródło: TRICOLORS East News

Roksana Węgiel to gwiazda młodego pokolenia zawdzięczająca swoją sławę wygranej na dziecięcej edycji Eurowizji. Gwiazdka nie próżnuje i wciąż walczy o to, aby utrzymać się w pierwszej linii rodzimego show-biznesu. Idolka młodzieży przekonuje jednak, że to nauka i tworzenie muzyki jest dla niej najważniejsze. Ostatnio oglądający jej poczynania w sieci mogli usłyszeć stanowcze słowa, jakie padły z jej ust. Mało kto się tego po niej spodziewał.

Roksana Węgiel z dnia na dzień stała się ulubienicą tłumów. Szczególnie młodsi odbiorcy upatrują w niej wzór do naśladowania oraz dowód na to, iż spełnianie marzeń jest w zasięgu każdego. Wokalistka chętnie korzysta z mediów społecznościowych i co chwila raczy obserwatorów kolejnymi zdjęciami. Prowadzi również popularne "Q&A", czyli odpowiada na pytania zadawane jej przez fanów. Roksana Węgiel zdecydowała się odpowiedzieć na bardzo podchwytliwe pytanie, a jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń. Wielu nastolatków mogłoby w tej kwestii brać z niej przykład.

Roksana Węgiel nigdy nie ukrywała swojej wiary

Roksana Węgiel chętnie mówi o tym, iż jest osobą wierzącą, a zdjęcia oraz wypowiedzi jakimi dzieli się z obserwatorami tylko to podkreślają. Młoda artystka namawia wszystkich do praktykowania i udziału w nabożeństwach. Stara się jednocześnie być wzorem do naśladowania dla młodzieży, dlatego chcąc osiągnąć sukces na tym polu wiele osób zdecydowało się zrezygnować z odpowiedzi na tak podchwytliwe pytanie. Roksana Węgiel zdecydowała się na coś zupełnie innego i z pełną świadomością oraz pewnością siebie zdecydowała się na zaspokojenie ciekawości jednej z obserwatorek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Padło podchwytliwe pytanie, Roksana Węgiel odpowiedziała w wyjątkowo dojrzałī sposób

Wiele osób nie chciałoby poruszać tej kwestii publicznie. Kontrowersyjne treści już nie raz sprawiały, że kariery gwiazd rozpadały się dosłownie w kilka chwil. Roksana Węgiel nie dała się jednak podejść i na pytanie co ona, jako osoba wierząca, myśli na temat ateistów, odpowiedziała w wyjątkowo dojrzały sposób. 

- Życzę im, żeby się kiedyś przekonali, jaka jest prawda. Aczkolwiek ja szanuje wszystkich ludzi.Niezależnie od tego kim są i co robią - powiedziała w odpowiedzi na pytanie fanki cytowana przez Jastrząb Post Roksana Węgiel. Tak dojrzałe słowa z ust nastoletniej gwiazdy to prawdziwa rzadkość. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilna wiadomość rządu, ministerstwo potwierdziło koszmarne doniesienia. Jest coraz gorzej

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur

Powoli stara się zmieniać swój wizerunek

Jeszcze nie tak dawno temu Roksana Węgiel zaskoczyła wszystkich wrzucając do sieci swoje zdjęcie z wakacyjnych wojaży. Nastoletnia artystka powoli zaczyna prezentować się w coraz bardziej dojrzały sposób. Oczywistym jest, iż nie ma zamiaru przez całe życie być utożsamiana z fanką młodzieży. Udzielona ostatnio wypowiedź udowadnia, że Roksana Węgiel dojrzewa nie tylko w sferze fizycznej, ale również psychicznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewane, nagle do studia "Wiadomości" TVP wleciał policyjny helikopter. Co się dzieje?
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  4. Z ostatniej chwili: Ministerstwo Zdrowia wprowadza nagłą zmianę. Obejmie wszystkich bez wyjątku
  5. Dzieje się teraz. W kolejnych szkołach w Polsce zmuszają dzieci do jednej rzeczy, rodzice dowiadują się za późno
  6. Na Magdę Gessler posypały się gromy, fani są oburzeni jej zachowaniem. Bardzo niebezpieczna sytuacja

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News