Doda zobaczyła rażąco wyzywające kreacje 14-letniej Roksany Węgiel. Opadła jej szczęka

Doda zobaczyła rażąco wyzywające kreacje 14-letniej Roksany Węgiel. Opadła jej szczęka Źródło: screen/YouTube/Onet Rano

Roksana Węgiel jest jedną z najmłodszych gwiazd polskiego show biznesu, która już zdążyła zasłynąć z niezwykle odważnych stylizacji. Ostatnio na jej temat wypowiedziała się Doda. Opinia artystki słynącej z ekstrawaganckiego stylu może zaskoczyć niejedną osobę.

Roksana Węgiel zachwyca publiczność swoim nieprzeciętnym talentem, który w wieku zaledwie 14 lat pozwolił jej wspiąć się na szczyt. Zwycięstwo w programie "The Voice Kids" i Eurowizji Junior to z pewnością dopiero początek sukcesów młodej wokalistki. Nic więc dziwnego, że fani interesują się również życiem prywatnym popularnej Roxie. Odważne stylizacje młodej gwiazdy również nie mogą ujść ich uwadze.

Wśród internautów bardzo popularna jest opinia, że Roksana Węgiel zdecydowała się na zbyt odważny wizerunek, który jest zupełnie nieadekwatny do jej młodego wieku. Młoda piosenkarka chętnie eksponuje swoje atuty wybierając ubrania podkreślające jej zgrabną sylwetkę. Już nie raz mieliśmy okazję zobaczyć ją w kreacji, na którą nie zdecydowałyby się starsze koleżanki z branży.

Roksana Węgiel oceniona przez Dodę. Ogromne zaskoczenie

Na temat stylu Roksany Węgiel wypowiedziała się już niejedna gwiazda. Teraz przyszedł czas na Dodę. Piosenkarka, która słynie z ekstrawaganckich i bardzo odważnych stylizacji, również wcześnie zaczynała swoją karierę. W wieku 14 lat rozpoczynała swoja przygodę z teatrem Buffo. Jak się okazuje, była wtedy raczej szarą myszką, niż "zwierzęciem scenicznym".

Doda otwarcie przyznała, że w wieku 14 lat nie zdecydowałaby się na większość kreacji, jakie nosi dziś Roksana Węgiel. W czasach swojego artystycznego debiutu była jeszcze dość niepewna i najlepiej odnajdywała się w roli obserwatora. Musiało upłynąć wiele lat zanim odnalazła swój własny, oryginalny styl i zaczęła go eksponować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Doda o Roksanie Węgiel: "Ja nie byłam taka hop do przodu"

Doda oceniła stylizacje Roksany Węgiel. Artystka jest pod wrażeniem odwagi młodziutkiej wokalistki, która już w wieku 14 lat potrafi zrobić show, którego nie powstydziłyby się dużo bardziej doświadczone gwiazdy. W wieku wykonawczyni hitu "Anyone I want to be" Doda była o wiele skromniejsza. Dziś, patrząc na jej kolejne kreacje, trudno w to uwierzyć.

- Ja w jej wieku nie byłam taka hop do przodu - powiedziała Doda w jednym z wywiadów.

Wokalistka śledzi poczynania młodej gwiazdy. Na widok jej odważnych kreacji z pewnością nie raz opadła jej szczęka. Doda zna jednak realia show biznesu i doskonale wie, że występy sceniczne i imprezy biznesowe rządzą się swoimi prawami. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Zenek Martyniuk mieszka w niewyobrażalnych luksusach. Rezydencja króla disco to prawdziwy pałac (FOTO)
  4. Żona mistera Polski Rafała Maślaka załamała się na weselu. To co powiedziała mężowi rozrywa serca
  5. Jackowski przy nim jest "amatorem". Nagły huk w domu, tylko szósty zmysł ocalił mu życie
  6. Lepiej, żeby Rozenek nigdy tego nie zobaczyła. Doda ośmieszyła jej partnera tak, że ze wstydu zapadnie się pod ziemię

źródło: Party 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News