14-letnia Roksana Węgiel wylądowała na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Wielkie poruszenie w sieci

14-letnia Roksana Węgiel wylądowała na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Wielkie poruszenie w sieci Źródło: YouTube - JastrzabPost

Roksana Węgiel zaskoczyła swoich fanów, gdy dowiedzieliśmy się, że gwiazda wystąpi u Kuby Wojewódzkiego. W sieci pojawiło się spore poruszenie. Mało kto spodziewał się występu młodej gwiazdy z znanym talk-show.

Roksana Węgiel uchodzi dziś za jedną z najbardziej popularnych artystek najmłodszego pokolenia. Młoda piosenkarka nie skończyła jeszcze nawet 15 lat, jednak ma już na koncie bardzo wiele sukcesów związanych z występami na scenie. Dziewczynę docenili znawcy nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Są spore przesłanki by twierdzić, że czeka ją międzynarodowa kariera.

W związku ze swoją rozpoznawalnością, Roksana Węgiel pojawia się nie tylko na scenie, ale także w wielu wydarzeniach publicznych. Nie brakuje jej również w znanych programach, gdzie mamy okazję oglądać dłuższe rozmowy z artystką. Tym razem gwiazda nieoczekiwanie zawitała na kanapę do Kuby Wojewódzkiego, czego mało kto się spodziewał.

Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego

Można było spodziewać się, że młoda celebrytka prędzej czy później pojawi się w znanym talk-show prowadzonym przez samozwańczego "króla TVN". Wystąpiły w nim dziesiątki gwiazd znanych ze świata polskiego show-biznesu i trudno obecnie znaleźć znaną osobę, która nie miała jeszcze okazji zaprezentowania się w popularnym show.

Obecność Roksany Węgiel doprowadziła do niemałego zamieszania w sieci. Internauci mieli zastrzeżenia wobec tego, czy program jest odpowiednim miejscem dla 14-letniej wokalistki. Niektórzy twierdzili, że jest ona za młoda na udział w programie, w którym żarty kierowane do osób dorosłych są na porządku dziennym. U Kuby Wojewódzkiego nie było chyba jeszcze tak młodego gościa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roksana Węgiel zaskoczyła swoich fanów

- Ona ma przecież dopiero 14 lat. Ten problem nie jest przypadkiem przeznaczony dla osób od 16 roku życia? Ktoś przemyślał to zaproszenie? - pyta jeden z internautów.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Nie wszyscy twierdzą, że obecność Roksany Węgiel w programie była uzasadniona. Fani uważają z kolei, że przynajmniej pojawiła się kolejna okazja do wysłuchania ciekawej rozmowy z gwiazdą. Kuba Wojewódzki niemal gwarantuje w swoim programie, że wywiady z celebrytami wywołają emocje u widzów i przyciągną ogromne zainteresowanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News