To musiało zaboleć wschodzącą gwiazdę. 14-letnia Roksana Węgiel dostała od rodziców szlaban, nie uwierzycie na co

To musiało zaboleć wschodzącą gwiazdę. 14-letnia Roksana Węgiel dostała od rodziców szlaban, nie uwierzycie na co Źródło: Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel jest teraz w szczytowym momencie swojej kariery. Niedawno wydała debiutancki album, a jej popularność ciągle rośnie. Rodzice młodej wokalistki postanowili podobno dać jej szlaban.

Roksana Węgiel jest największą gwiazdą młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Zwyciężczyni show TVP "The Voice Kids" po wydaniu debiutanckiego albumu robi ogromną karierę. Współpracownik 14-latki wyznał ostatnio, że rodzice celebrytki przeprowadzili z nią poważną rozmowę i dali jej szlaban na spotykanie się z chłopakami.

Roksana Węgiel dostała szlaban od swoich rodziców?

Roksana Węgiel mimo swojego młodego wieku ma już za sobą pierwsze miłosne uniesienia. Wokalistka przez pewien czas spotykała się ze swoim kolegą po fachu, z którym poznała się podczas dziecięcej edycji Eurowizji. Jej były już chłopak pochodzi z Białorusi i niestety przez ich napięty grafik i dzielącą ich odległość, młodzi zakochani nie mieli zbyt dużo okazji do wspólnego spędzania czasu.

Teraz już wiemy, że Roksana postanowiła zakończyć ten związek, ale nie oznacza to, że całkowicie zerwała kontakt z Danielem. Para nadal pozostaje w relacjach przyjacielskich i nie wiadomo, czy w przyszłości nie przerodzi się to w coś więcej, ale jak na razie rodzice młodej wokalistki pilnują, aby ta skupiła się na rzeczach naprawdę istotnych.

Według informacji, które pojawiły się w mediach, Roksana Węgiel dostała od swoich rodziców szlaban na spotykanie się z chłopakami, aby teraz skupiła się na swoim projektach zawodowych, a w niedalekiej przyszłości, na nauce. W końcu nastolatkę już za niecały miesiąc czeka rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

 - Roksana na głowie ma mnóstwo projektów zawodowych. A oprócz tego nie może zapominać o nauce. Mama i tata nie chcą, by ich ukochana córka bujała w obłokach i wiązała się teraz z kolejnym chłopakiem - wyznał dziennikarzom jeden ze współpracowników młodej gwiazdy.

Dalsza część tekstu pod galerią

Mama Roksany dementuje plotki

Głos w tej sprawie zabrała również sama mama Roksany, która zaprzecza, żeby wraz z małżonkiem dała córce zakaz na widywanie się z chłopakami. W wywiadzie przyznaje, że jej córka często widuje się ze znajomymi, ale podkreśla również, że Roksana wciąż jest bardzo młodą osobą, która wciąż ma masę czasu przed sobą na miłosne uniesienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne

2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

 - To nieprawda, broń boże, nie zabraniamy jej się spotykać z chłopakami. Roksana stara się spotykać ze znajomymi. Też ta relacja z Danielem nie jest zakończona definitywnie, zostali przyjaciółmi. Co będzie, to czas pokaże. Jest jeszcze bardzo młoda, ma jeszcze dużo czasu na związki! - powiedziała mama Roksany Węgiel w rozmowie z Pudelkiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

 

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News