Roksana Krzemińska-Samagalska: kim jest gwiazda serialu Pierwsza Miłość?

Roksana Krzemińska-Samagalska: kim jest gwiazda serialu Pierwsza Miłość? Źródło: instagram.com/krzeminskasamagalska

Roksana Krzemińska-Samagalska - kim jest aktorka Pierwszej Miłości? Co zaskakujące, w serialu wcieliła się w aż dwie różne postacie. Co wiemy o życiu odtwórczyni ról? Czym się zajmuje w życiu prywatnym?

Roksana Krzemińska-Samagalska - aktora, influencerka - kim tak naprawdę jest była gwiazda serialu Polsatu? Urodziła się 13 listopada 1982 roku w Kielcach. W 2006 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Ma na swoim koncie wiele ról zarówno w serialach, jak i filmach. Przeważnie były to role epizodyczne, popularność przyniosła jej jedna z postaci, którą grała w Pierwszej Miłości.

Zawodowo, oprócz aktorstwa, zajmuje się trenowaniem głosu, naucza jak tworzyć komunikaty tak, aby brzmiały wiarygodnie dla słuchacza. Z jej usług, jako trenerki głosu, korzystają między innymi menadżerowie korporacji, którzy chcą profesjonalnie prezentować się podczas wystąpień publicznych.

Współtworzy również agencję reklamową, a jej największą pasją zaraz po aktorstwie jest fotografia. Współpracując z adeptami szkół teatralnych, pomaga im w tworzeniu wizerunku. Jej mottem życiowym jest: „Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze dobre wrażenie”.

Roksana Krzemińska-Samagalska: Facebook, Instagram

Roksana Krzemińska bardzo aktywnie prowadzi swoje konta na portalach społecznościowych, na Instagramie obserwuje ją ponad 20 tys. osób. Dzieląc się ze swoimi fanami codziennością, uchyla rąbka tajemnicy, co dzieje się na planach różnych seriali.

Aktorka wstawia tam również efekty pracy jako fotograf, jak i owoce innych pasji, na przykład zdrowego stylu życia. Roksana uwiecznia swoje zmagania na sali siłowni, zachęcając swoich obserwatorów, aby wzięli z niej przykład i poczuli na własnej skórze, jak wspaniałe efekty - fizyczne i psychiczne - daje porządny wycisk.

Roksana Krzemińska-Samagalska dzieli się również zdjęciami z lat swojej młodości. Selekcjonując zdjęcia i wybiórczo dzieląc się momentami swojego życia, zachowuje balans między życiem prywatnym i tym, które pokazuje w Internecie, które automatycznie staje się publiczne.

Instagram aktorki można śledzić pod nazwą użytkownika @krzeminskasamagalska

Roksana Krzemińska-Samagalska: M jak Miłość

Jak sama o sobie mówi, z mediami i ogólnie pojętym show-biznesem związana jest od zawsze, znana jest z wielu ról małego i dużego ekranu, stacji telewizyjnych TVN, Polsatu czy TVP.

Jej kunszt aktorski można było zobaczyć w popularnych polskich serialach - Na Wspólnej, Plebania, Magda M., Kryminalni, Niania, Ojciec Mateusz i wiele innych. Grała również w kilku filmach, między innymi w Tylko mnie kochaj, czy Randka w ciemno.

Drugi duży serial, pokochany przez tysiące Polaków, w którym zagrała to M jak miłość. Roksana Krzemińska grała w nim Violę, koleżankę Maćka, która knuła przeciwko niemu.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, iż debiutowała w Quo Vadis jako Rzymianka, jednak rola była na tyle mała, że nazwisko aktorki nie rozstało nawet umieszczone w napisach końcowych.

Roksana Krzemińska-Samagalska: Pierwsza Miłość

Największą popularność przyniosła jej rola w Pierwszej Miłości. I choć występowała w innych znanych produkcjach, między innymi M jak miłość czy Plebanii, fani zapamiętali ją jako Sonię Gryczewską. 

Sonia Gryczewska to bohaterka wielowymiarowa. Widzowie poznali ją jako córkę, która odnalazła ojca. Jak się później okazało, była oszustką, a do tego niezrównoważoną psychicznie. Sonia, za którą się podawała, miała być nieślubną córką doktora Marka Żukowskiego. 

Niestety wszystko okazało się kłamstwem, Sonia to tak naprawdę Katarzyna Grygier - intrygantka i psychopatka.

To nie była jedyna rola, którą Roksana Krzemińska zagrała w serialu. Po raz pierwszy wcieliła się w postać Grażyny Kubackiej, córki wicemarszałka sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Była pacjentką oddziału ginekologiczno-położniczego, która oskarżała stażystę Bartka Miedzianowskiego o molestowanie seksualne. Był to jedynie epizod na łamach fabuły Pierwszej Miłości.

  1. Aleksandra Zienkiewicz prywatnie. Jaką osobą jest gwiazda?
  2. Kim jest Łukasz Płoszajski? Wszystko o gwieździe Pierwszej Miłości
  3. Rafał Kwietniewski z żoną. Kim jest partnerka gwiazdora Pierwszej Miłości?
Następny artykuł