Zaskakująca nagła decyzja gwiazdora Rodzinki.pl. Nie wystąpi już w polskich serialach?

Zaskakująca nagła decyzja gwiazdora Rodzinki.pl. Nie wystąpi już w polskich serialach? Źródło: instagram

Serial rodzinka.pl od wielu lat gości na ekranach telewizji TVP2, wzbudzając sympatię fanów. Widzowie, którzy co tydzień śledzą losy bohaterów serialu będą się łapać za głowę. Jedna z gwiazd serialu podjęła szokującą decyzję. Możliwe, że nie wystąpi w kolejnych odcinkach.

Serial rodzinka.pl jest jedną z tych produkcji telewizji polskiej, które sprawiają, że przed ekranami zasiadają całe rodziny, które doskonale bawią się, śledząc się perypetie tytułowej rodziny. Serial odniósł ogromny sukces, sprawił też, że młodzi aktorzy stali się prawdziwymi gwiazdami. Niestety okazuje się, że jedna z nich ma w planach opuszczenie naszego kraju, a co za tym idzie, rezygnację z udziału w serialu rodzinka.pl

Serial rodzinka.pl pozbawiona największej gwiazdy

Informacja, która obiegła ostatnio media dotyczy tego, że z serialu rodzinka.pl zamierza zrezygnować 24-letni aktor, Maciej Musiał. Widzowie, którzy śledzili losy bohaterów od początku serialu widzieli, jak młody aktor dorastał na ich oczach i zmieniał się w mężczyznę. Dziś okazuje się, że serial najprawdopodobniej opuści największa gwiazda - ma to związek z planami na przyszłość, które ma Maciej Musiał. 

Dlaczego rodzinka.pl traci Macieja Musiała?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Dzięki Bogu mam inny punkt odniesienia. Inny pryzmat, przez który spoglądam na świat  i samego siebie. Kocham nasz kraj, kocham polską kulturę - wyznał Maciej Musiał. 

Wyjazd do Londynu ma być dla niego nowym etapem kariery. Wydaje się, że w Polsce aktor znany przede wszystkim z serialu rodzinka.pl osiągnął już wszystko. Sława, która przyszła po zagraniu w serialu "1983", gdzie wcielił się w główną postać, spowodowała, że magazyn Forbes umieścił go na liście najbardziej obiecujących aktorów przed 30. 24-letni aktor chce wykorzystać swoją szansę i spróbować sił w nowych produkcjach.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne. Gigantyczna klęska Polsatu i TVN w Sylwestra, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego

2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Fani serialu rodzinka.pl na pewno będą zaskoczeni decyzją Macieja Musiała, zastąpienie go w produkcji pewnie będzie niemożliwe. Producenci mają ciężki orzech do zgryzienia, jeżeli chodzi o postać, w którą się wcielał od kilku lat. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cukrzyca potrafi rozwijać się przez lata. Jej wczesne objawy mogą być mylące
  2. Jak polscy sportowcy spędzali sylwestra? Lewandowscy znów zachwycają, zjawiskowa Radwańska (ZDJĘCIA)
  3. 20-letni syn gwiazdy, twórczyni uwielbianych seriali tragicznie zginął w Sylwestra
  4. Żona Strasburgera w końcu wyjawiła wszystko. Nikt się nie spodziewał
  5. Tragiczny finał imprezy sylwestrowej. Zmarł chwilę po północy

źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News