Nie poznają Kożuchowskiej. "Kto to jest?!"

Nie poznają Kożuchowskiej. "Kto to jest?!"

Rodzinka.pl nie mogłaby istnieć bez Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka już 2011 roku gra w nim jedną z głównych ról i mocno przyzwyczaiła do siebie widzów. Niestety wielu z nich nie podoba się to, jak obecni wygląda.

Rodzinka.pl to prawdziwa duma Telewizji Polskiej i jej obecnego prezesa Jacka Kurskiego. Choć produkcja wyprzedza o cztery lata jego szefowanie państwowym nadawcą, to właśnie on postanowił wnieść serial w nową erę. Zwiększył liczbę emitowanych tygodniowo odcinków, czy jednocześnie zmusił aktorów i całą ekipę na planie do bardziej wytężonej pracy. Niestety odbiło się to Kurskiemu czkawką, ponieważ pójście na masówkę wcale nie zmieniło faktu, że powtórki dawnych sezonów oglądają się tak samo, a nawet lepiej od premier.

O sytuacji tej kilka miesięcy mówiła Małgorzata Kożuchowska, która by uniknąć zastoju w karierze, musiała szukać angażu u Patryka Vegi, co swoją drogą wspomina doskonale. Aktorka przeżywa pewnego rodzaju renesans, któremu daje wyraz w mediach społecznościowych.

Gwiazda Rodzinka.pl wyśmiana przez fanów. Nie poznają jej

Tego roku przeżywamy wyjątkowo przyjemną i piękną jesień. Ze słonecznej pogody skorzystała również Małgorzata Kożuchowska, czym pochwaliła się na Instagramie. Aktorka zamieściła w serwisie fotografię, na której stoi uśmiechnięta na tle pięknych rdzawych, brązowych, żółtych, a nawet wciąż zielonych liści. Post spotkał się z mieszanym odbiorem, a nawet otwartą krytyką. - Wygrzewam się. Jeszcze podobno cały tydzień takiego słońca... rozkosz... - napisała gwiazda. Część internautów żartobliwie pisało, że nie poznają aktorki. Wszytko z powodu domniemanych zabiegów medycyny estetycznej, które miała przejść, a czemu konsekwentnie zaprzecza. Zdaniem krytyków, aktorka wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze jakiś czas temu. Wszystko ma być zasługą zastrzyków z botoksem. - Pani Małgosiu ciężko panią tutaj rozpoznać; Kto to?; OMG Nie poznaje; Mamo ile botoksu. Okropnie nie poznałam Cię. Naturalnie tysiąc razy lepiej wyglądałaś; Cóż widać rodzinka.pl na głowę ci się rzuciła; Starość nie radość - czytamy pod postem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy premiera "Plag Breslau"

Już w grudniu tego roku będzie miała miejsce premiera najnowszego filmu Patryka Vegi "Plagi Breslau", w którym główną rolę gra właśnie Małgorzata Kożuchowska. Gwiazda długo czekała na podobny angaż, a efekty zakończonych latem tego roku zdjęć z pewnością przyciągną do kin rzeszę widzów. - Od długiego czasu mieliśmy ochotę, żeby spotkać się z Gosią i stworzyć razem wspólny projekt. Wiedziałem jednak, że chcę ją pokazać w odsłonie, której jeszcze u niej nie widzieliśmy. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Myślę, że nikt nie podejrzewał jej, że jest w stanie wcielić się w taką postać. To trudny film - zdradził w rozmowie z WP sam reżyser. Fot. Instagram/Małgorzata KożuchowskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat i wielka porażka Chodakowskiej. Tak źle jeszcze nie było
  2. Miażdżące słowa Strasburgera o szamanach! Nie pozostawił wątpliwości
  3. Rozpędzony pociąg wjechał w grupę ludzi na torach! 50 osób nie żyje
  4. Zabite foki symbolem minionych wakacji. Ona nadal je morduje, z uśmiechem na twarzy
  5. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News