W sieci krąży kłótnia aktorów Rodzinka.pl z taksówkarzem! "Cham, burak, prostak"

W sieci krąży kłótnia aktorów Rodzinka.pl z taksówkarzem! "Cham, burak, prostak" Źródło: fot. Instagram

Rodzinka.pl to serial zarówno dla starszych, jak i młodszych. Wykreowane w nim postacie są sympatyczne, uśmiechnięte, a ich perypetie częściej bawią niż smucą. Prawdziwe życie wygląda jednak całkowicie inaczej - gwiazdy serialu miały poważne spięcie z taksówkarzem! Wszystko opublikowano w internecie.

Rodzinka.pl to serial, który od wielu lat bawi pokolenia. Perypetie postaci w serialu są zazwyczaj sympatyczne, jednak to, co spotkało aktorów na żywo, mocno nimi wstrząsnęło. Pokrzywdzeni przez taksówkarza zostali Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba oraz jego dziewczyna Wiktoria Gąsiewska, grająca w serialu jego ukochaną Agatą. O całej zaistniałej sytuacji opowiedział sam Adam. Na Instagramie udostępnił relację - nie ukrywał, że mocno się wkurzył.

Gwiazdy Rodzinka.pl oszukane przez taksówkarza! Teraz ostrzegają innych

Taksówkarz, który oszukał Zdrójkowskiego i Gąsiewską, pracował dzięki którejś z popularnych aplikacji do zamawiania usług transportu. Nie chciał jednak płatności przez aplikację - wolał, żeby młodzi uregulowali rachunek gotówką, co pozwoli kierowcy na uniknięcie prowizji odprowadzanej na rzecz aplikacji. To wtedy aktorom powinna zapalić się czerwona lampka. Odważnie jednak wsiedli do auta, co później okazało się koszmarne w skutkach. - Na początku kursu uprzedzaliśmy o konieczności zatrzymania się w fastfoodzie, na co kierowca odpowiedział "Jasne, pojedziemy". Wyrzucił nas z samochodu o godzinie 1:40, gdyż nie pasowało mu, że czekaliśmy na jedzenie w McDonald's. Dystans, który mieliśmy przejechać to 32 kilometry (jakieś 50 złotych zarobku tego dżentelmena). Pan nas wyrzucił z samochodu po połowie przejechanego dystansu - żalił się na Instagramie Adam Zdrójkowski. W ramach przestrogi gwiazdor udostępnił zdjęcie twarzy kierowcy, a także numery rejestracyjne jego samochodu. Ze względu na zasięgi aktora w internecie nie ma wątpliwości, że taksówkarz może stracić dużą część swoich klientów. Zdrójewski pokazał, że nie pozwoli się oszukiwać.  1. Casting do Top Model był dla niej koszmarem. Łzy w pierwszym odcinku
  2. Justyna Żyła oświadczyła, że czwarty raz została mamą. Opublikowała zdjęcie
  3. Makabryczne wyznania w DDTVN. Polacy dopuszczają do śmierci setek dzieci
  4. Bardzo popularna gwiazda straciła psa, ktoś brutalnie zabił
Następny artykuł