Rodzinka.pl jest największym hitem Telewizji Polskiej ostatnich lat. Jedna z jego gwiazd wielką karierę zrobiła szokująco szybko i dziś zarabia krocie. 19-latka jest rekordzistką i nie ma na co narzekać.

Rodzinka.pl jest tworzona i nadawana od 2011 roku. Serial jest największym komercyjnym hitem serialowym TVP i dumą Jacka Kurskiego, choć znajdował się daleko od telewizji, gdy produkcja wchodziła na salony.

Zachwycony hitem prezes stacji – Jacek Kurski postawił niedawno na zwiększenie produkcji i częstotliwości emisji, co nie spodobało się aktorom. Miała spaść jakość odcinków i zadowolenie wiernych widzów. Rodzinka.pl jest również kuźnią gwiazd, które radzą sobie bardzo dobrze w show-biznesie.

Chodzi o Julię Wieniawę, która tak naprawdę zaistniała dopiero w tamtym roku, gdy okrzyknięto ją najpiękniejszą maturzystką roku. Gwiazda zarabia krocie i bije kolejne rekordy.

Rodzinka.pl: gwiazda serialu zarabia sporo na ściankach

Julia Wieniawa w serialu występuje już do 2012 roku. Gra w nim dziewczynę Kuby Boskiego. Kilka lat zajęło, zanim naprawdę zaistniała w show-biznesie. W swoim życiu występowała też na deskach teatrów i tworzonych przez młodzież musicalach.

Przez ostatnie cztery lata wystąpiła w wielu polskich serialach, takich jak Klan, Na dobre i na złe, Na Wspólnej, Druga szansa, W rytmie sera. Dziś aktorka zwiększa swoja rynkową wartość, a dowodem na to są jej zarobki podczas najprostszych czynności.

Chodzi o występ na ściance, czyli kilkuminutowym ukazaniu się przed kamerami fotoreporterów na branżowej imprezie, w której wcale nie muszą uczestniczyć i ładnym uśmiechaniu się, prezentowaniu kreacji oraz ciała.

Jak donosi Super Express, niektóre gwiazdy za krótki występ na tle telewizyjnych logotypów inkasują więcej niż niektórzy w kilka miesięcy. Małgorzata Socha dostaje np. 10 tys. złotych, a Karolina Szostak już tylko 7 tys.

Julia Wieniawa jednak korzysta ze wciąż wielkiego nią zainteresowania i żąda aż 15 tys. złotych za możliwość zrobienia jej fotografii. Młoda gwiazda wielokrotnie przebija również inne bardziej doświadczone aktorki i prezenterki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Natalia Kukulska nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanego mężczyzny. To łamie serce
  2. Skandaliczna sytuacja na koncercie Dody. Piosenkarka wyrzuciła fankę z imprezy
  3. Biedronka przebiła Lidla! Ta promocja jest absolutnie świetna

Oglądasz "Rodzinkę.pl"?

Loading ... Loading ...

Jak dziś wygląda Maryna z "Janosika"? Aktorzy jednej roli po latach [ZDJĘCIA]

Dziewczyny Bonda po latach. Wciąż piękne? [ZDJĘCIA]

źródło: pomponik.pl