Gwiazda Rodzinki.pl pogrążona w sądzie przez najbliższą przyjaciółkę? Jej zeznania mogą okazać się decydujące

Gwiazda Rodzinki.pl pogrążona w sądzie przez najbliższą przyjaciółkę? Jej zeznania mogą okazać się decydujące Źródło: youtube.com/tvpseriale

Gwiazda serialu Rodzinka.pl ma prawdziwe problemy. Popularna aktorka, które właśnie zeznaje przed sądem, miała zostać pogrążona przez swoją przyjaciółkę, która ujawniła jej sekrety. Czy słowa, które padły na rozprawie okażą się decydujące o jej winie?

Rodzinka.pl sprawiła, że Agata Kulesza dała się poznać jako aktorka o wielkim talencie komediowym. Kobieta, która w swojej karierze ma wiele niesamowitych kreacji zmaga się właśnie ze sprawą rozwodową ze swoim mężem Marcinem miała zostać pogrążona przez jedną z najlepszych przyjaciółek, która zeznając w jej imieniu mała wesprzeć byłego ukochanego kobiety. Takiego zwrotu w sprawie nikt nie mógł się spodziewać.

Gwiazda serialu Rodzinka.pl bierze rozwód. Najgłośniejsza sprawa rozwodowa w polskim show-biznesie od lat

O ile Agata Kulesza i Marcin Figurski tworzyli udaną parę od ponad 20 lat, to aktorka w ciągu ostatnich lat miała przechodzić prawdziwą gehennę ze swoim ukochanym. Wzięty operator filmowy od kilku lat miał przejawiać problemy psychiczne, które doprowadziły aktorkę do konieczności wzięcia rozwodu i poproszenia o objęcie programem "Niebieska Karta", który skierowany jest dla ofiar przemocy domowej.

- Raz nawet do ich domu zostało wezwane pogotowie. Mężczyzna miał wtedy trafić do szpitala psychiatrycznego na obserwację. Z naszych informacji wynika, że zachowywał się jak inny człowiek i groził bliskim - relacjonowali dziennikarze Super Expressu, mówiąc o sprawie rozwodowej.

Mimo że jak na razie, sąd stawał bardziej po stronie Kuleszy, to wszystko miało zmienić się po ostatniej rozprawie rozwodowej, na której w imieniu artystki zeznawały jej przyjaciółki. Jedna z nich miała dosłownie pogrążyć zeznaniami gwiazdę Rodzinki.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przyjaciółka zeznała przeciwko Kuleszy?

Nosowska, wspierana przez znane nazwiska w postaci Agaty Buzek, Katarzyny Nosowskiej i żony Wojciecha Kowalewskiego - Agnieszki Suchory miała za zadanie udowodnić, że to jej mąż jest winny rozpadowi małżeństwa. O ile do tej pory wszystko szło po myśli aktorki, to ostatnia rozprawa sądowa miała kompletnie wszystko zmienić.

Marcin Figurski miał wyjść z sali sądowej widocznie zadowolony, a dziennikarzom, pytającym o powód jego dobrego samopoczucia miał powiedzieć, że powinien wysłać do Suchory SMS-a z podziękowaniami w związku z jej wyznaniem. Czy słowa mężczyzny można odbierać jako zdradę przyjaciółki względem Kuleszy? A może to sam operator robi dobrą minę do złej gry? O ile nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się na sali sądowej, to radosna reakcja eks-ukochanego artystki może zastanawiać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI!
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu
  3. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  4. Fatalne wieści dla Danuty Holeckiej. Szefowa Wiadomości sromotnie przegrała z gwiazdami TVN
  5. Wiśniewski został aktorem. Zagrał "najtrudniejszą" rolę na świecie

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News