Gwiazdor "Rodzinki.pl" podjął przełomową decyzję! Fanki w szoku

Gwiazdor "Rodzinki.pl" podjął przełomową decyzję! Fanki w szoku Źródło: Fot. Facebook/Rodzinka.pl

"Rodzinka.pl" jest stosunkowo młodym serialem, który jednak wyjątkowo szybko zdobył uznanie Polaków. Losy rodziny Boskich śledzone są przez tysiące widzów, którzy ze zniecierpliwieniem czekają na kolejne odcinki. Na produkcji wybiło się również kilku młodych celebrytów, a jeden z nich właśnie pochwalił się nową rolą.

"Rodzinka.pl" ma zaledwie 7 lat, co przekłada się na niecałe 250 odcinków. Liczba ta w porównaniu do najpopularniejszych seriali emitowanych przez TVP nie jest szczególnie imponująca, jednak produkcja już określana jest mianem kultowej i przewiduje się utrzymanie jej na wizji jeszcze przez długie lata. To właśnie na tym serialu wybiło się również wielu młodych aktorów, którzy teraz określani są mianem młodego pokolenia sceny filmowej w Polsce. Oczywiście na czele postawić można trójkę dzieci małżeństwa Boskich, w których role wcielają się Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski oraz Mateusz Pawłowski. Teraz okazuje się, że jedna z gwiazd serialu została zaproszona do obsady jednej z największych produkcji Netflixa.

Gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" zagra w hitowej produkcji Netflixa

Netflix ogłosił niedawno, że rozpoczęły się zdjęcia do oczekiwanego przez wszystkich Polaków serialu "Wiedźmin", który często określany jest jedną z największych produkcji platformy. Teraz natomiast pojawiła się kolejna informacja, która wywołała euforię u wszystkich fanek serialu "Rodzinka.pl" - Maciej Musiał potwierdził swój udział w nowym amerykańskim hicie! - Z radością potwierdzam, że dołączyłem do obsady "Wiedźmina" - poinformował na swoim koncie na Instagramie. Młody aktor będzie jedynym Polakiem występującym w amerykańskiej produkcji, a wystąpi jako Sir Lazlo. Jest to całkiem nowa postać stworzona specjalnie na potrzeby serialu, jednak jak na razie nie podano żadnych informacji, kim ona dokładnie jest i jaka będzie jej funkcja. Jasne jest natomiast, że mężczyzna będzie miał szansę zagrać u boku takich gwiazd, jak wcielający się w tytułową postać Henry Cavilla, Joey Batey czy Anna Shaffer.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy premiera nowego "Wiedźmina"?

Zdjęcia rozpoczęte, większość obsady również została ujawniona już jakiś czas temu, fanom zatem nie pozostało nic innego, jak tylko czekać na premierę, która zapowiedziana jest już na przyszły rok. Niestety nieznany jest jeszcze miesiąc, jednak pojawiła się informacja, że pierwszy sezon serialu liczyć ma 8 odcinków i prawdopodobnie na tym historia się nie skończy. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gessler kocha go nad życie. Rzadko kiedy o nim mówi
  2. Tego odcinka „Świat według Kiepskich” nigdy nie zapomnicie! Wyśmiali znaną gwiazdę
  3. Uczestniczka Top Model była molestowana. Podzieliła się przerażającą historią
  4. TOTALNE MISTRZOSTWO! UROCZA KOTKA “ZEPSUŁA” POKAZ MODY
  5. Znaki zodiaku i ich tajemnice. Poznaj samego siebie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News