meghann
youtube.com/Entertainment Tonight
Anna Maria Guziewska - 6 Listopada 2018

Bliska osoba chce zaszkodzić Meghan Markle. Nadchodzi skandal, nie można temu zapobiec

Meghan Markle wciąż pozostaje w konflikcie ze swoją rodziną. Jej ojciec, Thomas Markle chętnie opowiada mediom o intymnych szczegółach w ich relacji. Siostra księżnej kłóciła się pod drzwiami jej pałacu, co zanotowały brytyjskie tabloidy. Teraz w dyskusję o księżnej zaangażował się jej siostrzeniec. Chce wyjawić całą prawdę o ciotce.

Meghan Markle ma powody do zmartwień. Oprócz regularnych doniesień o przebiegu jej ciąży, brytyjskie tabloidy na bieżąco komentują jej relację z rodziną. Okazuje się, że Amerykanie są tak zaangażowani w medialną burzę, że postanowili zaangażować w konflikt siostrzeńca księżnej. Syn Thomasa Markle Juniora chce wystąpić w telewizji i tam chce wyjawić całą prawdę o kulisach życia pięknej aktorki. Czy żona Harry'ego powinna zacząć się bać?

Co siostrzeniec powie o życiu Meghan Markle? Doniesienia mediów mogą zaszkodzić królewskiej rodzinie

Tyler Doolet dostał zaproszenie od MTV i tam ma wziąć udział w "The Royal World". Tydzień spędzony w towarzystwie arystokratów ma mu przynieść sławę, a widzom... garść niepublikowanych do tej pory wiadomości na temat księżnej Sussex. Niektórzy zauważają, że szykuje się ogromny skandal! - Dowiedzą się pewnych rzeczy na temat Meghan i rodziny Markle, które będą szokujące, zaskakujące i mogą zmienić opinie ludzi na temat tego, co się dzieje - mówili autorzy programu o udziale młodego członka rodziny Markle. Z opisu producentów wynika, że brytyjska monarchia może znów się znaleźć w niewygodnej sytuacji. Odpieranie zarzutów wobec pięknej Meghan z pewnością zajmuje doradcom dworu wiele czasu. Z równym zaangażowaniem przyglądają się doniesieniom Brytyjczycy, którzy dwojako oceniają nastroje panujące wokół rodziny Elżbiety II.

Skandale na królewskim dworze

Książę Harry i jego ekscesy od wielu lat wpływają na notowania królewskiego dworu. Czarna owca - mówili doradcy, próbujący zatuszować kolejne doniesienia o życiu młodego księcia. Lubił zabawę, alkohol i kobiety. Na nic się zdały prośby o zaprzestanie ujawniania kolejnych skandali. W 2015 roku ujawniono informację, która sugerowała, że Harry zostanie ojcem. Brytyjskie media rozpisywały się o nieślubnym dziecku. Później jednak ucięto spekulacje, a Harry zaczął spotykać ze znaną aktorką-arystokratką. Chwilę później, zdecydował się na związek z popularną blogerką. Gdy na jaw wyszły zdjęcia ze spotkań z Meghan Markle, na początku nikt nie brał ich związku na poważnie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Olga KalickaTe gwiazdy spodziewają się dziecka w najbliższym czasie!Czytaj dalej
Królowa była przeciwna. Fakt, że Meghan jest rozwódką i występowała w odważnych serialowych scenach zaniepokoił Elżbietę II. Nie popierała decyzji Harry'ego, jednak po czasie musiała zaakceptować go. Ślub z piękną Amerykanką zmienił diametralnie życie księcia. Ustatkował się i coraz chętniej reprezentuje swój kraj za granicą. Właśnie oczekuje swojego pierwszego dziecka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Diana była rozczarowana narodzinami Harry'ego? Szokujące fakty wychodzą na jaw po latach
  2. Księżna Diana uczczona na królewskim ślubie w niespodziewany sposób! Zauważyliście?
  3. Książę Karol chciał odwołać ślub z Dianą! Po latach wciąż ją poniża
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku, które są wspaniałymi partnerkami
Meghan MarkleMeghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustająCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News