Siostra błaga Meghan Markle. Chce tylko jednego, jest zrozpaczona

Siostra błaga Meghan Markle. Chce tylko jednego, jest zrozpaczona Źródło: youtube.com/Access

Rodzina królewska jeszcze nie odpoczęła po ogłoszeniu radosnej nowiny po narodzinach pierworodnego syna księcia Harry'ego, a znów zawisły nad nią ciemne chmury. Cały czas trwa spór księżnej Meghan z jej rodziną. Ta wystosowała apel.

Rodzina królewska będzie musiała znów zapanować nad rewelacjami nadchodzącymi z USA. Odkąd Meghan Markle zaręczyła się z księciem Harrym, jej rodzina zaczęła masowo ujawniać prawdę o jej relacjach z nimi. Między Meghan a jej ojcem i starszą siostrą trwa prawdziwa wojna. Starali się do niej dotrzeć już kilka razy. Bezskutecznie. Teraz podjęli kolejną próbę.

Rodzina królewska korzysta z usług PR-u odnośnie konfliktu

Członkowie brytyjskiego dworu regularnie korzystają z usług doradców od wizerunku. Królowa Elżbieta jest bardzo wyczulona na wszystko, co może spowodować choć najmniejszą rysę na nieposzlakowanej opinii jej i jej bliskich. Nic dziwnego, że odkąd Meghan pojawiła się na dworze, PR-owcy mają naprawdę dużo pracy.

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Samantha, siostra Meghan starsza od niej o 15 lat, była ogromnie zazdrosna o jej karierę i ogromne pieniądze, jeszcze zanim poznała księcia Harry'ego. Sprzedała mediom rewelacje i plotki o Meghan, które poszarpały jej opinię. Wywlekała też najmniejsze szczegóły z życia, nie tylko intymnego, aktualnej księżnej. Ich kontakt urwał się w 2008 roku.

"Chcielibyśmy być jedną wielką rodziną"

- Niech Bóg pobłogosławi to dziecko, a ja życzę mu zdrowia i szczęścia. Gratuluję mojej czarującej córce Meghan Markle i księciu Harry'emu. Boże, chroń Królową - tak dla The Sun wypowiedział się ojciec Meghan. Nie był zbyt wylewny w słowach w przeciwieństwie do swojej drugiej córki, Samanthy.

- Wyciągamy w jej stronę gałązkę oliwną, ale teraz kolej na Meghan. Wszyscy witamy to dziecko z otwartymi ramionami - rodzina Markle, Raglandów, Sussexów, Windsorów. Patrząc na geny, wszyscy mamy udział w tym maluchu, który zapewne wyrośnie na wyjątkowego mężczyznę. Chcielibyśmy być jedną wielką rodziną - starsza siostra Meghan, Samantha, w ten sposób zaapelowała do siostry za pośrednictwem telewizji na platformie Daily Mail TV.

"To moja siostrzyczka"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Cieszymy się razem z Meg i Harrym - naprawdę. Kocham ją, to moja siostrzyczka i nieważne, co wszyscy powiedzieliśmy kiedyś, teraz musi zrobić to, co trzeba. Chcę tylko powiedzieć Meg, że ma tutaj, w USA, rodzinę, która jest z niej dumna - kontynuowała przemówienie Samantha.

Później Samantha dodała kilka słów o relacjach z ojcem.

- Bardzo chciałabym, żeby [ojciec] był częścią życia tego dziecka. Ale Meghan też jest przecież jego dzieckiem. Chciałabym, żeby się z nim pogodziła. Żeby dzieliła razem z nim czas, póki może. Dla niej to też jest ważne. Mam nadzieję, że to jakoś do niej przemówi - że zdecyduje się zrobić to, co powinna, dla mojego ojca. Życie jest krótkie, a my jesteśmy rodziną. Mam nadzieję, że tym razem podejmie odpowiednią decyzję i zakończy ten spór - zakończyła swój apel siostra Meghan.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Smutne informacje pogodowe TVN Meteo. Nad Polskę nadciąga niż Yukon
  4. Pijany ksiądz odprawiał mszę. Podczas picia z kielicha zwymiotował na ołtarz?
  5. Poseł PiS do dziennikarki Polsatu: "Czy Pani puszcza gazy?"
  6. Rząd znowu sięgnie do portfeli Polaków? Nowy pomysł na kolejne składki

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News