Brytyjska rodzina królewska opublikowała oficjalne oświadczenie. Sprawy zaszły zdecydowanie za daleko

Brytyjska rodzina królewska opublikowała oficjalne oświadczenie. Sprawy zaszły zdecydowanie za daleko Źródło: youtube.com/ 1 Mega Videos Channel

Rodzina królewska straciła cierpliwość. W specjalnym oświadczeniu, opublikowanym przez Pałac Buckingham, królowa i jej rodzina rozliczają się ze swoimi obserwatorami. Czy dokument zmieni relację dworu z poddanymi?

Rodzina królewska zadziwiła swoich fanów. Po wielomiesięcznych atakach ze strony mediów i fanów, Pałac Buckingham postanowił opublikować dokument, który raz na zawsze może zmienić relację dworu z poddanymi. Wszystko przez mowę nienawiści i hejt, który zaczął być prawdziwą zmorą arystokratów.

Rodzina królewska publikuje ważny dokument. Sprawy zaszły zdecydowanie za daleko

Wszyscy miłośnicy brytyjskiej monarchii mogli być ostatnio świadkiem natłoku mowy nienawiści, jaki zaczął dotykać przedstawicieli arystokracji ze Zjednoczonego Królestwa. Nienawistne komentarze dotyczące księżnej Kate i Meghan Markle były przez bardzo długi czas akceptowane przez królową Elżbietę II, która nie wiedziała, jak poradzić sobie ze słowami nienawiści. Aby zapobiec natłokowi informacji, oficjalne media społecznościowe rodziny poinformowały o utworzeniu specjalnego regulaminu, który ma eliminować użytkowników wyzywających i szykanujących przedstawicieli monarchii na ich profilach: facebookowym i instagramowym.

- Zastrzegamy sobie prawo do przekazywania komentarzy odpowiednim służbom w celu przeprowadzenia śledztwa - jeśli uznamy to za stosowne lub jeśli wymagają tego przepisy prawne - czytamy w publikacji zamieszczonej przez królewskie media.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Brytyjczycy mają mieszane uczucia

Mimo że powstanie regulaminu wydaje się dobrym krokiem dla uratowania obciążonych nienawistnymi hasłami mediów rodziny królewskiej, to Brytyjczycy mają wielkie wątpliwości związane z wolnością słowa. Niektórzy boją się, że w ramach „czyszczenia stron internetowych ze słów nienawiści”, brytyjska rodzina królewska całkowicie zamknie się na krytykę ze strony internautów. Większość obserwujących wątki jest jednak zachwycona i uważa, że regulamin zabraniający wyzwisk powinien obowiązywać także na innych stronach.

- "Ten przewodnik powinien obowiązywać na wszystkich stronach - tych związanych z rodziną królewską i tych niezwiązanych. Niestety powszechnie przyjęte zasady uprzejmości w mediach społecznościowych są zapominane", "Świetny ruch, ale to straszny wstyd, że potrzebujemy takiego regulaminu. Co się stało z naszymi manierami i wzajemnym szacunkiem?", "To było bardzo potrzebne. Ostatnie komentarze były bardzo personalne i bardzo zajadłe. Kocham rodzinę królewską i chcę dzielić tę stronę z osobami, którzy także ją kochają" - pisali zachwyceni pomysłem obserwatorzy życia rodziny z Wielkiej Brytanii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Weronika Rosati była bita?! Gwiazda udzieliła SZOKUJĄCEGO wywiadu!
  2. Majka Jeżowska z partnerem. Jest od niej o dekadę młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Dzisiaj miliony włączą Polsat. Świetny film przyciągnie tłumy przed odbiorniki
  4. Z ostatniej chwili: Wstrząsające wyznanie Weroniki Rosati. Miała zostać ZMALTRETOWANA przez partnera
  5. Postanowiła upokorzyć Pawła Domagałę. Jej nagranie zobaczyło już ponad 5 milionów Polaków
  6. Oliwia Bieniuk na zdjęciu z babcią. Jest bardzo wzruszające

Źródło: TVN24

 

Następny artykuł