Mieszka w Polsce i wygląda jak sobowtór Meghan Markle. Młoda dziewczyna to niemal kopia księżnej

Mieszka w Polsce i wygląda jak sobowtór Meghan Markle. Młoda dziewczyna to niemal kopia księżnej Źródło: fot. wikimedia.org/Northern Ireland Office

Rodzina królewska niedawno powiększyła się o kolejnego członka, a teraz okazuje się, że w Polsce mieszka aktorka, która według internautów jest łudząco podobna do Meghan Markle.

Rodzina królewska wciąż nie może się nacieszyć narodzinami małego Archiego, który urodził się dokładnie 5 maja. Dzięki temu jego mama Meghan Markle znalazła się w samym centrum uwagi zarówno tabloidów, jak i poddanych, którzy chcą jak najwięcej materiałów ukazujących royal baby. Okazuje się jednak, że w naszej ojczyźnie mamy własną Meghan, którą jest aktorka łudząco podobna do księżnej.

Rodzina królewska ma swoje sobowtóry

Często się zdarza, że osoby rozpoznawalne posiadają swoje sobowtóry, które mogą np. służyć jako dublerzy aktorów. Zdarza się nawet, że piosenkarze korzystają z usług takich osób, kiedy nie mogą odwołać koncertu, a sami nie dadzą rady pokazać się na scenie.

Co więcej, czasami zrzeszane są całe grupy, które organizują specjalne spotkania sobowtórów, gdzie dosłownie można dostać zawrotu głowy. Jednak tym razem sprawa tyczy się młodej i utalentowanej aktorki, która została okrzyknięta sobowtórem Meghan Markle przez internautów.

Wszystko za sprawą jednego zdjęcia, które Ida Nowakowska zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych, a dokładniej na portalu Instagram. Internauci momentalnie zauważyli, że piękna aktorka wygląda bardzo podobnie do księżnej Sussex.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - W pierwszej chwili pomyślałam, że patrzę na księżną Meghan - pisze jedna z internautek.

 - O mój Boże wyglądasz jak Meghan na tym zdjęciu - czytamy.

 - Wyglądasz jak zwykle bajecznie, bardzo mi przypominasz księżną Meghan - dodaje kolejna internautka.

Oczywiście zdania w tej sprawie są podzielone i można znaleźć również komentarze osób, które w żadnym stopniu nie podzielają tego zdania. Jednak tak czy inaczej, aktorce nie można odmówić niebywałej urody, która potrafi niektóre osoby wprost onieśmielić. Co doskonale widać po komentarzach oraz polubieniach pod tym zdjęciem.

Fotografia ma ponad 12 tysięcy polubień, a liczba ta cały czas się zwiększa. Wygląda na to, że w Polsce rośnie prawdziwa konkurencja dla księżej Sussex.

rodzina królewska instagram.com/Ida Nowakowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

źródło: Styl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News