Sekret z życia rodziny królewskiej wyszedł na jaw. Tak zachowują się dzieci księżnej Kate

Sekret z życia rodziny królewskiej wyszedł na jaw. Tak zachowują się dzieci księżnej Kate Źródło: fot. flickr.com

Rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet w Wielkiej Brytanii i na całym świecie! Wśród ulubionych tematów czytelników są z pewnością sekrety, które skrywają się za murami pałacu. Tym razem wyszła na jaw tajemnica dotycząca dzieci księżnej Kate.

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii nie może narzekać na brak emocji. Już wkrótce na świat przyjdzie kolejne "royal baby". Potomek księcia Harry'ego i księżnej Meghan Markle urodzi się na wiosnę, ale póki co uwagę mediów przykuwają dzieci księcia Williama i księżnej Kate Middleton. Do mediów dotarł właśnie nieznany dotąd fakt z życia rodzinnego książęcej pary. Jak zachowują się dzieci księżnej Kate, kiedy nikt nie widzi? Księżna Kate może pochwalić się już sporą gromadką dzieci. Wśród jej pociech jest córka Charlotte oraz synowie George i Louise. Jak się okazuje, są one wprost uwielbiane przez księcia Karola, czyli swojego dziadka. Książę bardzo lubi spędzać czas ze wszystkimi wnuczętami, ale jego ulubienicą - jeśli wierzyć doniesieniom mediów - jest księżniczka Charlotte.

Rodzina królewska ujawnia kolejny sekret. Jak zachowują się dzieci księżnej Kate wobec księcia Karola?

Książę Karol dał się poznać opinii publicznej, jako poważny, zrównoważony i nieco niedostępny człowiek. Jednak okazuje się, że dla swoich wnucząt potrafi on błyskawicznie zmienić swoje oblicze. Jego podejście do wnuków komentowała księżna Camilla w filmie dokumentalnym pt.""Prince, Son and Heir: Charles at 70". - On będzie padał na kolana i czołgał się z nimi przez wiele godzin. A przy tym będzie wydawał śmieszne odgłosy i śmiał się - zdradziła żona księcia Karola.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Dzieci księcia Williama nadały swojemu dziadkowi urocze przezwisko

Jak w stosunku do księcia Karola zachowują się wnuczęta? Charlotte, George i Louis zdecydowanie odwzajemniają miłość swojego dziadka i również bardzo lubią spełniać z nim czas. Okazuje się, że dzieci księżnej Kate Middleton wymyśliły nawet dla niego specjalną ksywkę. Według doniesień magazynu "Hello", otrzymał on pieszczotliwy przydomek "dziadek Walia". To zabawne przezwisko ma jednak swoje korzenie w tradycji, jaką może poszczycić się rodzina królewska. Królowa Elżbieta w przeszłości nazywała swojego dziadka "dziadkiem Anglią". Rodzina królewska wkrótce się powiększy. Ciekawe, jak dzieci księcia Harry'ego i księżnej Meghan Markle będą nazywały swojego dziadka?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim są piękne siostry Małgorzaty Kożuchowskiej? Wybrały zaskakujące zawody!
  2. Ewa Drzyzga KOLOSALNIE SCHUDŁA! Wszystkiemu winna poważna choroba dziennikarki
  3. Właśnie ujawniono, kto odpowiada za "ośmiornicę śmieciową". Rząd PiS zamarł
  4. Niektórym fanom odebrało mowę. Zdjęcie Rozenek w samej bieliźnie krąży po sieci
  5. Papież Franciszek podjął odważną decyzję. Arcybiskup stanowczo ukarany za pedofilię
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News