Sekrety rodziny królewskiej ujrzały światło dzienne. Dobrali się nawet do królowej Elżbiety

Sekrety rodziny królewskiej ujrzały światło dzienne. Dobrali się nawet do królowej Elżbiety Źródło: Fot. Wikipedia

Rodzina Królewska dla wielu osób z całego świata jest przykładem i ideałem, a ostatnio szczególnie głośno jest o niej ze względu na ciążę Meghan Markle. Teraz pod lupę wzięto największe sekrety rodziny, a specjaliście udało się dobrać nawet do tajemnic skrywanych przez słynną królową Elżbietę. 

Rodzina królewska jest uważnie obserwowana przez media na całym świecie. Każdy nowy fakt na temat któregoś z jej członków momentalnie wzbudza ogromne emocje u wszystkich fanów, a ostatnio szczególną ciekawość budzi małżeństwo Meghan Markle oraz księcia Harry'ego. Teraz powszechne zainteresowanie jednak wzbudziło coś zupełnie innego. Rodzina królewska została wzięta pod lupę przez specjalistkę, która dotarła do ich wielkich tajemnic. Dobrano się nawet do legendarnej królowej Elżbiety.

Rodzina królewska wzięta pod lupę przez słynną grafolożkę

Magazyn "Hello" poprosił słynną grafolożkę Emmę Bache o przeanalizowanie charakterów pisma członków rodziny królewskiej, a wyniki doświadczenia zaskoczyły wszystkich ich fanów. Okazało się, że księżna Kate jest wyjątkowo uporządkowana i dobrze zorganizowana, gdy coś jednak nie idzie po jej myśli, to daje się ponieść emocjom. Bardzo podobne cechy wykazuje również jej mąż William, w jego charakterze pisma widać jednak również wyraźną nieśmiałość oraz uwielbienie poczucia prywatności. Grafolożka dobrała się nawet do królowej Elżbiety, która okazała się osobą o wyjątkowo altruistycznym usposobieniu. Cechuje ją jednak duma oraz opiekuńczość, którą z pewnością wyraźnie odczuwają jej najbliżsi. Sposób pisania przez nią cyfry "8" wyraźnie podkreśla, iż jest osobą cechującą się inteligencją oraz błyskotliwością.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkie tajemnice wyszły na jaw

Pod lupę wzięte zostały także próbki pisma najgłośniejszej pary: Harry'ego oraz Meghan. Okazuje się, że książę kryje w sobie ogromne pokłady emocji, które za młodu pokazywał za pomocą wielu nieodpowiedzialnych wybryków. W głębi duszy jest jednak osobą wyjątkowo wrażliwą, nie chce jednak pokazywać tego światu - woli podkreślać na każdym kroku swoje zdanie i demonstrować to, że nie pozwala nikomu sobą rządzić. Meghan Markle okazała się twardym orzechem do zgryzienia. Jej pismo uznane zostało za wyjątkowo kaligraficzne i zmanierowane, przez co niezwykle ciężko znaleźć w nim osobiste odniesienia. Na pierwszy rzut oka widać po nim, iż księżna pisze powoli i stara się doprowadzić każdą literę do perfekcji. Grafolożka na podstawie próbki opisała ją jako osobę przywykłą do życia w świetle reflektorów, która jest silna i potrafi się sama bronić oraz odpowiadać na krytykę.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  3. Aktorka „Bożenki” z Klanu zapłaciła bardzo wysoką cenę za ciążę. Przykre informacje
  4. Śmierć zabrała uwielbianego aktora „Rodziny zastępczej”. Uczcili jego pamięć w niespodziewany sposób
  5. Joanna Liszowska bez makijażu! Fani oniemieli
  Źródło: Onet Następny artykuł