Rodzina królewska chwilowo rozdzielona. Książę Harry umiera z tęsknoty

Rodzina królewska chwilowo rozdzielona. Książę Harry umiera z tęsknoty Źródło: youtube.pl/ 5 News

Rodzina królewska została na jakiś czas rozdzielona. Książę Harry zdaje się ciężko znosić rozłąkę z rodziną. To, co zrobił, wyraźnie dowodzi, że bardzo tęskni za swoimi najbliższymi. Wzruszający gest poruszył wszystkich.

Rodzina królewska to ulubiony temat nie tylko Brytyjczyków. Losy Elżbiety II i jej potomków z zapartym tchem śledzą fani na całym świecie. Szczególną popularnością cieszą się książę Harry i Meghan Markle, dlatego rozłąka małżeństwa poruszyła miliony osób na całym świecie. To, co zrobił książę, wzrusza do łez.

Rodzina królewska rozdzielona

Choć Meghan Markle i jej mąż spodziewają się dziecka, a brzuch księżnej jest coraz bardziej zaokrąglony, oboje nie zwalniają tempa. Ciągle są bardzo aktywni i wypełniają swoje obowiązki. Właśnie one sprawiły, że rodzina królewska tymczasem nie może być razem. Jak zwykle o tej porze roku książę Harry musiał polecieć do Norwegii. Zgodnie z tradycją miał doglądać bazy wojskowej Wielkiej Brytanii. Książę nadzorował manewry wojskowe, obejrzał oddziały królewskiej marynarki wojennej i został na noc w bazie.   Pech chciał, że musiał opuścić ukochaną żonę akurat na Walentynki. Ze względu na swój brzemienny stan i własne zobowiązania księżna Meghan Markle musiała zostać w Londynie z dala od męża.

Słodki gest księcia Harry'ego

Rozdzielona rodzina królewska nawet wiele kilometrów od siebie potrafi rozczulić siłą uczuć. To, co zrobił książę Harry podczas swojego pobytu w Norwegii pokazuje, że cały czas myśli o Meghan i najchętniej wszędzie zabrałyby ją ze sobą. Co w zasadzie zrobił.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM W trakcie nocowania w bazie wojskowej książę został przyłapany na oglądaniu ślubnych zdjęć. Postanowił zabrać fotografie ze sobą i w pierwszej wolnej chwili od razu nacieszył oczy widokiem swojej pięknej żony w wytwornej sukni ślubnej. Harry musi bardzo tęsknić za ciężarną żoną, skoro nie wstydził się w tak jawny sposób okazywać swoich uczuć. Z pewnością tym niezwykle uroczym gestem zaskarbił sobie jeszcze większą sympatię wielu kobiet.

Dumny przyszły tata

Rodzina królewska niedługo powiększy się o nowego członka lub nawet dwóch członków! Spekulacje na temat ciąży księżnej Sussex ciągle trwają. Wiele osób uważa, że brzuszek Meghan jest zdecydowanie za duży jak na szósty czy siódmy miesiąc ciąży. Krążą plotki, że tym razem urodzą się bliźnięta. Jak na razie Pałac Kensington nie potwierdził ani nie zaprzeczył tym informacjom. Można także spotkać się z teoriami, że księżna Meghan w ogóle nie jest w ciąży. Krągły brzuch miałby być według tej teorii jedynie atrapą. Dzieci natomiast miała by urodzić wynajęta surogatka. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. SZOKUJĄCY sekret Huberta Urbańskiego! Chodzi o jego rodzinę, Polacy będą W SZOKU!
  2. Fani NIE MOGĄ UWIERZYĆ. Ujawniono tożsamość matki Barbary Kurdej-Szatan!
  3. Zenek Martyniuk okłamał żonę. „Problemy trzeba rozwiązywać we dwoje”
  4. Donald Tusk postąpił jak Jan Paweł II. Przyjaciółka Kaczyńskiego w potrzasku
  5. Widzowie Familiady przerażeni. Janowski, Orłoś, teraz Strasburger?
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Następny artykuł