Meghan Markle złamała ważną zasadę. Rodzina królewska drży o jej dziecko

Meghan Markle złamała ważną zasadę. Rodzina królewska drży o jej dziecko Źródło: Screenshot z youtube.com/BBCNews

Rodzina królewska drży, bowiem Meghan Markle wystąpiła ostatnio publicznie - pomimo faktu, że jest obecnie w zaawansowanej ciąży i oficjalnie powinna odpoczywać na urlopie macierzyńskim. To zasmuciło zarówno jej fanów, którzy martwią się o jej stan, jak i media, które lada chwila informować będą o porodzie.

Rodzina królewska po raz kolejny musiała zmierzyć się z trudną sytuacją. Chodzi o ostatnie wystąpienie księżnej, które obarczone było ogromnym ryzykiem. Postanowiła ona złożyć wpis do księgi kondolencyjnej dla ofiar ataku terrorystycznego w Christchurch, mimo że jest w zaawansowanej ciąży i oficjalnie przebywa właśnie na urlopie macierzyńskim. Wszyscy byli bardzo zaskoczeni jej obecnością. To musiało bardzo obciążyć jej organizm.

Rodzina królewska zdecydowała się na odważny krok

Meghan Markle postanowiła wziąć udział w uroczystościach, które związane były z ostatnim atakiem terrorystycznym, który to miał miejsce w Christchurch. Księżna zaszczyciła bliskich ofiar swoją obecnością, co przyjęte zostało z ogromnym entuzjazmem połączonym z ogromnym zdziwieniem.

W ostatnich tygodniach rodzina królewska poinformowała o urlopie macierzyńskim, na jaki przeszła  księżna w związku z zaawansowaną ciążą i, co za tym idzie, porodem, który niedługo ma mieć miejsce. W tym stanie księżna powinna odpoczywać i starać się przede wszystkim przygotowywać do roli matki. Masakra w Nowej Zelandii była jednak wyjątkową sytuacją. Nic dziwnego, że księżna postanowiła przemówić pod budynkiem Wysokiej Komisji Nowej Zelandii.

Co ciekawe, jak podaje "Plotek" Meghan Markle podczas wystąpienia, a także w trakcie składania podpisu w księdze kondolencyjnej, miała na sobie kolczyki, które niegdyś otrzymała od premiera Jacinda Arderna. Był to symboliczny i bardzo doceniony przez Nowozelandczyków ukłon z jej strony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan Markle przygotowuje się do roli mamy

Już niedługo nastąpić ma poród "royal baby". Będzie to ogólnoświatowe wydarzenie, o którym informować będą wszystkie światowe media. Rodzina królewska dobrze o tym wie, z tego więc powodu zadbała o prywatność dla Meghan Markle na czas, gdy wychowywać będzie ona swoje dziecko (którego płeć pozostaje nadal tajemnicą). Zgodnie z decyzją podjętą ostatecznie przez Elżbietę drugą, para wkrótce wyprowadzi się z Pałacu Kensington.

  1. Najważniejsze słowa Wałęsy od lat. Właśnie pogrążył wielu ludzi, wielkie fałszerstwo ujawnione
  2. Piotr Żyła postawiony pod ścianą przez Justynę. Bezczelność maksymalna
  3. Miliony ludzi mówi, że jest zjawiskowo piękna. Wygląda jak Godlewska
  4. Dorota Szelągowska szczerze o wysokich zarobkach! Podpadnie wielu ludziom?
  5. Katarzyna Dowbor wygrała z chorobą! Cierpienie codziennie niszczyło jej życie

Źródło: Plotek

Następny artykuł