Jest oficjalna decyzja ws. porodu Meghan Markle. Rodzina Królewska rozwiewa wszelkie wątpliwości

Jest oficjalna decyzja ws. porodu Meghan Markle. Rodzina Królewska rozwiewa wszelkie wątpliwości

Rodzina królewska postanowiła przerwać z plotkami dotyczącymi narodzin dziecka księżnej Meghan. Wszystko przez plotki, jakie były obecne w brytyjskich mediach i uderzały bezpośrednio w prywatność arystokratów. Księżna i książę Sussex mają nadzieję, że oficjalne pismo uspokoi nastroje.

Rodzina królewska postanowiła zmierzyć się z plotkami, które elektryzują brytyjską opinię publiczną. Z racji tego, że cale Zjednoczone Królestwo bardzo wyczekuje narodzin potomstwa księżnej Meghan i księcia Harry'ego, na światło dzienne zaczęły wychodzić bardzo prywatne informacje z pałacu Buckingham, które zasadniczo powinny zostać utajnione. Aby zerwać z plotkami i doniesieniami tabloidów, pałac Buckingham zdecydował się na oficjalne oświadczenie w sprawie narodzin kolejnego członka monarchii.

Rodzina królewska mierzy się z tabloidami

W ciągu ostatnich tygodni pałac Buckingham musiał wielokrotnie dementować, bądź unikać komentarzy w sprawie doniesień medialnych związanych z narodzinami dziecka księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Arystokraci musieli się mierzyć z informacjami o konflikcie pomiędzy księżną Sussexu a księżną Kate w sprawie wychowania nienarodzonego jeszcze dziecka, czy fałszywych informacji dotyczących imienia bądź płci nieurodzonego niemowlęcia.

Nie da się ukryć, że informacje mediów niekiedy bardzo bolały rodzinę królewską, a sekretne informacje, które w zasadzie nigdy nie powinny opuścić korytarzy dworu, wzbudzały jeszcze większe emocje. Aby zapobiec dalszej eskalacji plotek, Harry i Meghan Markle postanowili o opublikowaniu specjalnego pisma, które ma zakończyć wszelakie spekulacje i pozwolić Amerykance w spokoju urodzić potomka brata przyszłego króla Wielkiej Brytanii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan i Harry potrzebują teraz spokoju

Aby zaprzestać dalszym doniesieniom medialnym, Meghan i Harry ogłosili, że nie życzą sobie dalszych artykułów i plotek rozsiewanych przez prasę i obecnie potrzebują spokoju od często fałszywych informacji. Z racji tego, że rozwiązanie ciąży Meghan nastąpi już niebawem, to para książęca Sussexu chciałaby się jak najmniej denerwować. Arystokraci obiecali jednak, że w momencie, w którym dojdzie do narodzin, będą współpracować z prasą i podadzą wszelkie informacje na temat swojego potomstwa.

- Książę i księżna Sussexu są bardzo wdzięczni za życzliwość, jaką otrzymali od osób z Wielkiej Brytanii, jak i z całego świata. Właśnie przygotowują się na przyjęcie swojego pierwszego dziecka. Ich Królewskie Wysokości podjęły osobistą decyzję, aby plany związane z nadejściem dziecka były prywatne. Książę i księżna z niecierpliwością czekają na moment, w którym będą mogli podzielić się tymi ekscytującymi wiadomościami. - czytamy w komunikacie pałacu Buckingham.

  1. Córka gwiazdy „M jak Miłość” zmarła na raka szyjki macicy. Miała przed sobą całe życie
  2. Maturzyści brutalnie zamordowali 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Sensacja w TVN! Faworyt wyrzucony z "Agent Gwiazdy"
  4. Kolejne dramatyczne szczegóły spod Nanga Parbat. Śmierć i krzyk z bólu
  5. Dominika Tajner podjęła kontrowersyjną decyzję. Spełniły się najczarniejsze wizje Michała
  6. Aktor "M jak Miłość" bezczelnie oszukany. Teraz ma osobistą prośbę

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł