Tak królowa Elżbieta II wyglądała w młodości. Jej uroda niejednego powaliła na kolana (FOTO)

Tak królowa Elżbieta II wyglądała w młodości. Jej uroda niejednego powaliła na kolana (FOTO) Źródło: youtube.com/ Dla Ciekawskich

Rodzina królewska skrywa w albumach rodzinnych wiele fotografii, których młodsi odbiorcy nie mieli szansy zobaczyć. Elżbieta II w młodości była zupełnie inną osobą. Arystokratka, która już od lat 50, zasiada na brytyjskim tronie w młodości była osobą pełną wigoru, klasy, a także nieprzeciętnej urody. W młodości podbiła serce niejednego mężczyzny, a jej gracja powalała na kolana.

Rodzina królewska skrywa wiele, prywatnych fotografii. Wiele z nich przedstawia monarchinię w bardzo młodym wieku. Arystokratka była prawdziwą pięknością, która podbijała serca młodych mężczyzn. Niektórzy o tym nie wiedzą, ale uroda głowy Zjednoczonego Królestwa skradła nie tylko serce księcia Filipa. Był moment, gdy o jej wdzięki walczyło wielu znakomitych arystokratów.

Rodzina królewska ma co wspominać. O wdzięki Elżbiety walczyły setki mężczyzn

Królowa od samego początku swojej obecności na brytyjskim tronie wzbudzała wielki aplauz wśród mężczyzn, którzy jawnie zazdrościli księciu Filipowi tak pięknej żony. Arystokratka, która na samym początku swojego związku myślała, że będzie się cieszyć miłością swojego męża, została bardzo szybko sprowadzona na ziemię. Jej ukochany miał słabość do młodych, atrakcyjnych kobiet, a także brał udział w licznych imprezach o podłożu seksualnym.

- Gości obsługiwały kelnerki ubrane tylko w fartuszki, a po przyjęciu można było eksperymentować z seksem w kajdankach lub sadomaso. Podobno podczas jednego z takich szalonych przyjęć lat 60. książę Filip wystąpił w fartuszku w roli półnagiego kelnera - opisywał Marek Rybarczyk w swojej książce Tajemnice Windsorów.

Elżbieta bardzo szybko miała ponoć znaleźć pocieszenie u boku innych arystokratów, którzy mieli doceniać jej urodę. I nic dziwnego, królowa była prawdziwie urodziwą kobietą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcia młodej Elżbiety powalają na kolana

Na zdjęciach młodej królowej widzimy, jak arystokratka prezentuje się w pięknych, dworskich ubraniach. Królowa, która zawsze miała słabość do eleganckich ubrań i malowania ust, zachowała piękny uśmiech, który od pierwszych dni jej rządów zaczarował poddanych. Wdziękiem królowej zachwycał się, chociażby lider zespołu The Beatles - Paul McCartney, który otwarcie wyznał, że królowa była jego młodzieńczą miłością i zachwyciła go rewelacyjną figurą.

- My mieliśmy 11 lat ona 21 i świetnie wyglądała. Miała niezłą figurę - przyznał muzyk legendarnego zespołu.

fot. wikipedia commons

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje niemal najpiękniejsza kobieta na świecie. Odnaleziono jej ciało w pokoju hotelowym
  2. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska podzieliła ogromny majątek! Kto odziedziczy miliony po gwieździe?
  3. Zenek Martyniuk nie może już dłużej milczeć. Ujawnia, jak było naprawdę z jego synem
  4. Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów. Księżna Kate będzie mieć czwarte dziecko?!
  5. Opadną Wam szczęki. Dominika Gwit mocno schudła, wygląda jak petarda (Zdjęcia)
  6. Porażające oświadczenie byłego polskiego premiera. Lekarz zdiagnozował u niego nowotwór

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News