Z ostatniej chwili: Meghan Markle rodzi!

Z ostatniej chwili: Meghan Markle rodzi! Źródło: .

Rodzina królewska właśnie o tym poinformowała. Meghan Markle przez długi czas utrzymywała w tajemnicy szczegóły dotyczące porodu, ale teraz już wszystko wiemy. Księżna właśnie zaczęła rodzić.

Rodzina królewska właśnie to ogłosiła! Meghan Markle od swojego ślubu z księciem Harrym wywoływała całą masę kontrowersji. Jednak mimo wszystko ludzie ją pokochali, a ich małżeństwo po dziś dzień nie znika z nagłówków brytyjskich mediów. Już niedługo po ślubie młodzi małżonkowie ogłosili światu, że spodziewają się dziecka i w tym momencie cały świat dosłownie oszalał na punkcie royal baby. Dziś rano w końcu rozpoczął się poród! 

Rodzina królewska to gołosiła! Meghan Markle nareszcie rodzi

Ciąża księżnej Sussex nie przebiegała spokojnie, jeżeli chodzi o media, ponieważ przez te kilka miesięcy w tabloidach pojawiła się cała masa doniesień zarówno dotyczących samej Meghan, jak i jej dziecka. Wszyscy starali się dotrzeć do choćby najmniejszej informacji dotyczącej dziecka. Książęca para jednak postanowiła wszystko zachować w tajemnicy.

Również sam poród znacząco miał różnić się od tego, do czego przyzwyczaiła nas, chociażby Kate i William, ponieważ Meghan i Harry postanowili, że ich dziecko przyjdzie na świat w kameralnym otoczeniu. Oczywiście standardy i personel miały zostać zapewnione na najwyższym możliwym poziomie, ostatecznie jednak konieczne było przewiezienie jej do szpitala. 

DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

Na ten dzień czekały miliony osób na całym świecie. Wszyscy fani rodziny królewskiej z niecierpliwością wyczekiwali na to, kiedy Meghan i Harry potwierdzą narodziny ich pierwszego dziecka. Teraz rodzina królewska potwierdziła, że Meghan zaczęła rodzić, o czym internauci dowiedzieli się dzięki wpisowi na Twitterze. 

uploaded

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kultowa aktorka z "Rancza" złamała wiele męskich serc! Jej gorący romans z legendarnym aktorem przeszedł do historii!
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ! 
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News