Szkolni koledzy wymyślili księciu George'owi przezwisko. Co na to rodzice?

Szkolni koledzy wymyślili księciu George'owi przezwisko. Co na to rodzice? Źródło: Screenshot z youtube.com/Plotek.pl

Rodzina królewska nieustannie skupia na sobie wzrok mediów, które usilnie szukają sensacji. Będą mieli o czym pisać, bowiem właśnie światło dzienne ujrzała informacja, którą brytyjskim tabloidom podała anonimowa osoba z otoczenia książęcej pary. Dowiedzieliśmy się jak wołają na małego księcia George'a w szkole. Ciekawe co na to William?

Rodzina królewska jest teraz bacznie obserwowana przez media na całym świecie. Wszyscy oczekują aż Meghan Markle w końcu przedstawi swoje pierwsze dziecko, w międzyczasie zrobiło się głośno wokół małego George'a, który niedługo skończy 6 lat. I właśnie dostał nowe przezwisko.

Rodzina królewska jest dumna z małego księcia. W szkole traktują go jak arystokratę

Książę George, według informacji, które zdobył Vanity Fair, jest w szkole dzieckiem bardzo lubianym. Koledzy i koleżanki z jednej strony traktują go jak normalnego chłopca, a z drugiej starają się podchodzić do niego z szacunkiem. Najwyraźniej dobrze wiedzą, z kim mają do czynienia - stąd też nadali mu pseudonim, który podkreśla jego ważny tytuł.

 - George jest bardzo szczęśliwy w szkole, a jego pseudonim to P.G. (od Prince George). Jest bardzo popularny i ma wielu przyjaciół - wyznaje rodzic jednego z dzieci, które chodzą z księciem Georgem do szkoły (w rozmowie z "Vanity Fair").

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Książę to dziecko bardzo uzdolnione. Rodzice wiedzą to doskonale - z tego też powodu mały George od najmłodszych lat chodzi na przeróżne dodatkowe zajęcia, podczas których rozwija swoje pasje. Jak to bywa w tym wieku w szczególności zainteresowany jest zajęciami artystycznymi, na które po szkole chętnie uczęszcza razem ze swoimi kolegami z klasy. Oczywiście znajduje także czas na zabawę. Inne dzieci ponoć bardzo go lubią, bowiem ma dużo ciekawych pomysłów, z których później powstają fantastyczne przygody.

Miejmy nadzieję, że książę dzięki nim wyrośnie na odważnego mężczyznę, a dzięki wszechstronnemu rozwojowi w przyszłości będzie brylował na salonach, gdzie wśród arystokratów szczególnie docenianymi są właśnie zdolności artystyczne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. Wzruszające słowa Lipowskiej o ś.p. Witoldzie Pyrkoszu. Łzy w oczach
  4. Kolejny pożar. Znowu w Polsce, dym widać z 30 kilometrów
  5. Duma polskiego aktorstwa dostaje głodową emeryturę. ZUS śmieje mu się w twarz
  6. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News