Gigantyczny kryzys w rodzinie królewskiej. Królowa Elżbieta nie ma wyjścia

Gigantyczny kryzys w rodzinie królewskiej. Królowa Elżbieta nie ma wyjścia Źródło: screen/YouTube/BBC

Rodzina królewska, tuż przed narodzinami kolejnego royal baby, doświadcza ogromnego kryzysu. Nikt nie podejrzewał, że mogło dojść do takiej sytuacji. Królowa została doprowadzona do ostateczności.

Rodzina królewska w napięciu oczekuje pojawienia się na świecie kolejnego royal baby, którego rodzicami będą księżna Meghan Markle i książe Harry. Niestety, czas oczekiwania nie upływa w spokoju. W Pałacu pojawił się kolejny konflikt, który może mieć bardzo poważny wpływ na dalsze losy całej rodziny. Królowa Elżbieta musiała zainterweniować.

Meghan Markle od samego początku budziła kontrowersje w Wielkiej Brytanii. Wydawało się, że rodzina królewska przyjęła ją z otwartymi ramionami. Nikt nie spodziewał się jednak, że księżna Sussex może stać się przyczyną tak ostrego rodzinnego konfliktu. Sprawa jest poważna, ponieważ nieporozumienie dotyczy braci: księcia Williama i księcia Harry'ego.

Rodzina królewska przeżywa kryzys. Królowa Elżbieta musiała zainterweniować

Media donoszą, że konflikt między książętami trwa już od dłuższego czasu. Powodem miało być zachowanie księcia Williama w stosunku do nowej bratowej. Zdaniem księcia Harry'ego, starszy brat nie powitał Meghan Markle z należytymi honorami i dał jej do zrozumienia, że odczuwa w stosunku do niej niechęć. Ta sytuacja sprawiła, że bracia przestali ze sobą rozmawiać.

Konflikt między braćmi zaostrza się, a jego forma irytuje samą Królową Elżbietę. Monarchini nie może patrzeć na to, że jej ukochane wnuki nie potrafią się ze sobą porozumieć i postanowiła dołożyć wszelkich starań, aby ich rodzinne stosunki znów były serdeczne. Póki co, trudno nawet mówić o poprawnych relacjach między braćmi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Harry i William są skłóceni. Powodem jest nie tylko Meghan

Okazuje się, że cała rodzina królewska walczy o to, aby Harry i William w końcu się pogodzili. Najbardziej zaangażowana jest królowa Elżbieta II i książę Karol. Pałacowy dokumentalista Nick Bullen poinformował media, że oboje pracują nad tym niewiarygodnie ciężko. Rezultatów na razie nie widać. Mówi się, że William i Harry nigdy nie darzyli siebie nawzajem sympatią.

- To dwaj chłopcy, którzy stracili matkę w bardzo młodym wieku. A piękna bajka mówi, że powinni być zawsze obok siebie i się wspierać. Może to być prawdą, ale przede wszystkim są dwoma dorosłymi mężczyznami w wieku 30 lat, założyli rodziny, mają różne żony, podróżują po całym świecie - wyjaśnia dokumentalista brytyjskiej rodziny królewskiej.

Wygląda na to, że kłótnia o Meghan jest tylko zaostrzeniem konfliktu, z którym od wielu lat zmaga się rodzina królewska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Duda w CKM? Tego nikt się nie spodziewał po skromnej córce prezydenta!
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Córka Zbigniewa Wodeckiego jest przepiękna! To czysty ojciec
  4. Katarzyna Dowbor zetknęła się z niewymowną tragedią. Serce pęka
  5. Koszmarny dramat Poli Raksy. Mąż bezlitośnie ją upokorzył, coś strasznego

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News