Rodzina królewska podała oficjalnie imiona dziecka Meghan i Harry'ego. Złapiecie się za głowę, ostro zaszaleli

Rodzina królewska podała oficjalnie imiona dziecka Meghan i Harry'ego. Złapiecie się za głowę, ostro zaszaleli Źródło: .

Rodzina królewska przedwczoraj poinformowała świat o tym, że na świat przyszedł potomek księcia Harry'ego i Meghan Markle. Jego imię nie zostało jednak ujawnione od razu. Dopiero teraz dowiedzieliśmy się, jak nazywać się będzie pierwszy syn księżnej Sussex.

Rodzina królewska długo nie informowała o przebiegu ciąży Meghan Markle, w związku z czym Brytyjczycy nie kryli zaniepokojenia. Wiele osób twierdziło, że przeciągające się narodziny księcia lub księżnej są spowodowane komplikacjami ciąży żony księcia Harry'ego. Informacje na ten temat zostały ujawnione dopiero dwa dni temu. Wówczas dowiedzieliśmy się o narodzinach księcia. 

Z całego świata spływały gratulacje dla młodych rodziców, wciąż nie zostało jednak ujawnione imię księcia. Wszystko zmieniło się dziś, gdy na Instagramie pary książęcej opublikowano zdjęcie dziecka w towarzystwie królowej Elżbiety. Przy okazji ujawniono jego imię, które jest obecnie szeroko komentowane w Wielkiej Brytanii. Nikt nie spodziewał się tak nietypowego pomysłu ze strony Meghan i Harry'ego.

Rodzina królewska ujawniła imię księcia

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że na świat przyszedł długo wyczekiwany potomek Meghan Markle i księcia Harry'ego. Plotki na jego temat pojawiały się bardzo długo. Brytyjskie media publikowały plotki na temat płci dziecka, a także możliwego imienia, które chcą nadać mu rodzice. Najnowsze informacje potwierdzone przez rodzinę królewską zaskoczyły ludzi z całego świata.

Na Instagramie potwierdzono, że książę nazywać się będzie Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Mało kto spodziewał się, że syn Meghan Markle i księcia Harry'ego może nosić właśnie takie imię, które nie pojawiało się w przewidywaniach bukmacherów na Wyspach Brytyjskich. Wszyscy stawiali na inne imiona, takie jak Arthur, James czy Alexander. Para książęca zaskoczyła wszystkich swoją decyzją.

Rodzina królewska zaskoczyła Brytyjczyków imieniem księcia

Wszystko wskazywało na to, że na świat przyjdzie księżniczka, jednak okazało się, że urodził się chłopiec. Rodzina królewska długo nie publikowała żadnych wiadomości na temat imienia dziecka, jednak ostatecznie ujawniono informacje, które od kilku miesięcy interesowały Brytyjczyków. Nie obyło się bez zaskoczenia, bowiem wszelkie przewidywania okazały się być nieprawdziwe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele osób twierdziło, że w przypadku narodzin księżniczki sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej. Od dłuższego czasu pojawiały się bowiem informacje, że Meghan i Harry będą chcieli uczcić pamięć zmarłej przed dwudziestoma laty księżnej Diany i nadać swojej córce jej imię. Po ujawnieniu wiadomości o narodzinach chłopca wiele osób zastanawiało się, jaka będzie decyzja młodych rodziców. Poznaliśmy ją dopiero po dwóch dniach od poznania wiadomości o przyjściu dziecka na świat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Gdzie pracuje Marta Kaczyńska? Prawda może was wprawić w osłupienie
  4. Ile lat ma żona Zenka Martyniuka? Wygląda tak świetnie, aż trudno uwierzyć, że jest od niego starsza!
  5. Anna Dymna przegrała walkę z nałogiem. Po 14 latach wraca na złą drogę
  6. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile

źródło: Instagram

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News