Nieoficjalne: Przez przypadek ujawniono imię dziecka Meghan Markle

Nieoficjalne: Przez przypadek ujawniono imię dziecka Meghan Markle Źródło: yt.com/BBC News

Rodzina królewska w końcu ogłosiła przyjście na świat dzicka księcia Henryka i Meghan Markle. Społeczeństwo oszalało na tym punkcie, a teraz każdy obstawia, jakie imię dostanie malec. Jednak możliwe, że rodzice już teraz, nieumyślnie zdradzili, jak będzie nazywać się ich pociecha.

Rodzina królewska dziś ogłosiła, że do jej grona dołączył kolejny pretendent do tronu Wielkiej Brytanii. Cała lokalna społeczność jest podekscytowana tym wydarzeniem, które stało się tematem numer jeden w większości mediów. Dochodzi nawet do sytuacji, gdy ludzie obstawiają zakłady, jakie imię zostanie przyznane książęcemu dziecku.

Jak się jednak okazuje, istnieje możliwość, że przez przypadek rodzice, a także osoby współpracujące z rodziną królewską, nieopatrznie ujawniły wskazówkę, która została odkryta przez jednego z internautów. Otóż pewien zaangażowany fan królewskiego rodu zauważył, że za pomocą wyszukiwarki internetowej można natrafić na poszlakę wskazującą prawdopodobnie na 3 imiona brane pod uwagę.

Rodzina królewska nieopatrznie zdradziła imię dziecka? Internauta wpadł na trop

Czy to możliwe, aby jeszcze przed narodzinami dziecka informatycy odpowiedzialni za prowadzenie oficjalnych stron internetowych rodziny królewskiej przygotowali witrynę, poświęconą jeszcze nienarodzonemu dziecku? Jak się okazuje, jest taka możliwość. Jeden z internautów postanowił sprawdzić po kolei adresy stron internetowych "www.royal.uk/prince-imię", wpisując najbardziej prawdopodobne imiona.

W wielu przypadkach wyświetlał się komunikat o tym, ze strona jest nieprawidłowa. Jednakże w przypadku imion "Arthur", "James" i "Alexander" link przekierowywał użytkownika na stronę główną. Zdaniem internautów jest to znak, że strona jest gotowa, jednak nieaktywna. Może to sugerować, że royal baby będzie nosiło jedno z tych trzech imion, a strony internetowe są już odpowiednio przygotowane pod każdą z tych opcji, by potem dostosować się do ostatecznej decyzji Meghan Marke i księcia Harry'ego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszło na świat

Dziś popołudniu rodzina królewska poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, że Meghan Markle zaczęła rodzić. Emocje były ogromne, poród jednak na szczęście przebiegł bez żadnych komplikacji, a dziecko urodziło się zdrowe. Wiadomo, że jest to chłopczyk, lecz jego imię wciąż pozostaje zagadką. Po raz pierwszy Meghan ma pokazać swoją pociechę światu już za dwa dni. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała wzruszające zdjęcie syna
  2. Nie żyje słynny muzyk. Zginął tragicznie, ratując przyjaciółkę
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

źródło: Glamour

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News