Brytyjczycy zamarli! Rodzina królewska ma się powiększyć, wielkie zaskoczenie

Brytyjczycy zamarli! Rodzina królewska ma się powiększyć, wielkie zaskoczenie Źródło: Fot. Instagram

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii, to jedna z nielicznych rodzin na całym świecie, której losom przyglądają się niemal wszyscy. Skandale, rozwody, łamanie protokołu, ciąże - wszystkie te informacje obiegają media w trybie ekspresowym, a spragnieni czytelnicy ciągle chcą wiedzieć więcej i więcej. Teraz na jaw wyszła kolejna, zaskakująca wiadomość.

Rodzina królewska właśnie rozpoczęła świętowanie! Okazuje się, że jej skład niedługo się powiększy. Księżniczka Karolina oraz książęta Jerzy i Ludwik będą mieli się z kim bawić, bowiem już niedługo na świecie pojawi się kolejny dziedzic bądź dziedziczka. Informacja dotarła już do wszystkich brytyjskich mediów, a ze wszystkich stron płyną gratulacje i słowa wsparcia.

Rodzina królewska się powiększy. Wielka Brytania w euforii

Jak poinformowały brytyjskie media, księżniczka Eugenia spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Kobieta 12 października zeszłego roku wyszła za mąż za Jacka Brooksbanka - byłego menadżera klubu nocnego. Para poznała się 8 lat wcześniej podczas wyjazdu na narty. Chociaż dwór królewski nie potwierdził jeszcze tej informacji, to Brytyjczycy już zaczęli radosne świętowanie. Nie jest tajemnicą, że świeżo upieczone małżeństwo rozpoczęło starania o dziecko tuż po ślubie. W Wielkiej Brytanii pojawiają się już nawet zakłady dotyczące tego, jakie imię dostanie przyszły potomek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna Kate również jest brzemienna? Szokujące doniesienia!

O ciążach w rodzinie królewskiej w ostatnim czasie jest wyjątkowo głośno. Zaledwie parę dni temu tabloidy obiegła wieść o tym, że kolejnego dziecka spodziewa się również księżna Kate! Byłaby to już jej czwarta ciąża, która zbiegłaby się w czasie ze stanem błogosławionym Meghan Markle. Ta informacja bardzo szybko została jednak obalona, a poddani z niecierpliwością wyczekują teraz dziecka księżniczki Eugeni oraz księżnej Meghan. Dziecko księcia Harrego oraz Meghan Markle pojawić ma się już na wiosnę, a media na całym świecie spekulują zarówno o płci, jak i o imieniu przyszłego następcy tronu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że para królewska będzie miała syna. Jak będzie naprawdę dowiemy się jednak dopiero za kilka miesięcy. Redakcja Pikio.pl obu księżnym życzy szczęśliwego rozwiązania oraz samych radości płynących z macierzyństwa.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Krystyna Loska wygląda ZJAWISKOWO mimo podeszłego wieku. Zdębiejecie z wrażenia jak ją zobaczycie
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. To, co Basia Kurdej-Szatan zrobiła dla swoich rodziców, odbiera mowę. Nie każdy by się na to zdobył
  4. Trumna z ciałem Adamowicza jest już wystawiona. Relacja z uroczystości pogrzebowych prezydenta
  5. Widzowie DDTVN wstrząśnięci. Stał obok Adamowicza na scenie WOŚP, przerażająca relacja
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu