Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii, to jedna z nielicznych rodzin na całym świecie, której losom przyglądają się niemal wszyscy. Skandale, rozwody, łamanie protokołu, ciąże – wszystkie te informacje obiegają media w trybie ekspresowym, a spragnieni czytelnicy ciągle chcą wiedzieć więcej i więcej. Teraz na jaw wyszła kolejna, zaskakująca wiadomość.

Rodzina królewska właśnie rozpoczęła świętowanie! Okazuje się, że jej skład niedługo się powiększy. Księżniczka Karolina oraz książęta Jerzy i Ludwik będą mieli się z kim bawić, bowiem już niedługo na świecie pojawi się kolejny dziedzic bądź dziedziczka. Informacja dotarła już do wszystkich brytyjskich mediów, a ze wszystkich stron płyną gratulacje i słowa wsparcia.

Rodzina królewska się powiększy. Wielka Brytania w euforii

Jak poinformowały brytyjskie media, księżniczka Eugenia spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Kobieta 12 października zeszłego roku wyszła za mąż za Jacka Brooksbanka – byłego menadżera klubu nocnego. Para poznała się 8 lat wcześniej podczas wyjazdu na narty.

Chociaż dwór królewski nie potwierdził jeszcze tej informacji, to Brytyjczycy już zaczęli radosne świętowanie. Nie jest tajemnicą, że świeżo upieczone małżeństwo rozpoczęło starania o dziecko tuż po ślubie. W Wielkiej Brytanii pojawiają się już nawet zakłady dotyczące tego, jakie imię dostanie przyszły potomek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Franciszek ma się czego bać! Ciężkie oskarżenia nie przejdą bez echa

Księżna Kate również jest brzemienna? Szokujące doniesienia!

O ciążach w rodzinie królewskiej w ostatnim czasie jest wyjątkowo głośno. Zaledwie parę dni temu tabloidy obiegła wieść o tym, że kolejnego dziecka spodziewa się również księżna Kate! Byłaby to już jej czwarta ciąża, która zbiegłaby się w czasie ze stanem błogosławionym Meghan Markle. Ta informacja bardzo szybko została jednak obalona, a poddani z niecierpliwością wyczekują teraz dziecka księżniczki Eugeni oraz księżnej Meghan.

Dziecko księcia Harrego oraz Meghan Markle pojawić ma się już na wiosnę, a media na całym świecie spekulują zarówno o płci, jak i o imieniu przyszłego następcy tronu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że para królewska będzie miała syna. Jak będzie naprawdę dowiemy się jednak dopiero za kilka miesięcy.

Redakcja Pikio.pl obu księżnym życzy szczęśliwego rozwiązania oraz samych radości płynących z macierzyństwa.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Krystyna Loska wygląda ZJAWISKOWO mimo podeszłego wieku. Zdębiejecie z wrażenia jak ją zobaczycie
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. To, co Basia Kurdej-Szatan zrobiła dla swoich rodziców, odbiera mowę. Nie każdy by się na to zdobył
  4. Trumna z ciałem Adamowicza jest już wystawiona. Relacja z uroczystości pogrzebowych prezydenta
  5. Widzowie DDTVN wstrząśnięci. Stał obok Adamowicza na scenie WOŚP, przerażająca relacja

 

Rodzina królewska nie ma łatwego życia. Od dziwacznych zasad można zbzikować!