Ujawniono dramat księżnej Kate. "Stała się ofiarą"

Ujawniono dramat księżnej Kate. "Stała się ofiarą" Źródło: screen/YouTube/ODN

Rodzina królewska jest wsparciem dla księżnej Kate w każdej sytuacji. Również teraz, kiedy na jaw wychodzą dramatyczne okoliczności z jej życia. Żona księcia Williama doskonale wie, co oznacza prześladowanie i bycie ofiarą.

Rodzina królewska zawsze wspiera swoich członków. Na słowa otuchy może liczyć również księżna Kate, która wbrew pozorom nie miała łatwego życia. Ostatnio na jaw wyszły dramatyczne okoliczności z jej przeszłości. Dziś jest szczęśliwą żoną i matką, jednak wspomnienia z dawnych lat odcisnęły na niej nieodwracalne piętno.

Wydawałoby się, że życie księżnej Kate jest usłane różami. Dobry mąż, cudowne dzieci, uwielbienie Brytyjczyków, luksusy, najpiękniejsze kreacje - to tylko kilka powodów do radości Kate Middleton. To, co zaoferowała jej rodzina królewska, wydaje się jednak być rekompensatą za dramaty, które stały się jej udziałem w przeszłości. Mało kto wie, że ta przepiękna kobieta doskonale zna smak łez i nie jeden raz stała się ofiarą.

Rodzina królewska wspiera księżną Kate. Żona księcia Williama była ofiarą prześladowań

Mało kto wiedział, że lata wczesnej młodości księżnej Kate nie należały do najszczęśliwszych. Na jaw wychodzą nieznane dotąd informacje o smutnych realiach szkolnego życia Kate. Okazuje się, że była ona prześladowana w szkole. Dziś mówią o tym głośno jej nauczycielka oraz koleżanki:

- To była świetna szkoła, ale trzeba było umieć walczyć o swoje. Kate została klasową ofiarą (…) Strasznie ją nękano. Wyglądała chudo, blado i miała bardzo mało pewności siebie - zdradziła jedna ze znajomych księżnej Kate. 

Dla przyszłej księżnej Cambridge szkoła kojarzyła się więc z koszmarem. Kate była wyśmiewana i poniżana przez okrutne koleżanki, które potrafiły doskonale zidentyfikować jej słabe punkty. Dziewczyny jasno dawały jej do zrozumienia, że jest nielubiana i nigdy nie trafi do ich paczki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kiedyś była ofiarą. Dziś okrutne koleżanki ze szkoły mogą jej tylko zazdrościć

Rodzice Kate od razu zauważyli problem i przenieśli córkę do innej szkoły. Księżna potrzebowała dużo czasu, aby odzyskać pewność siebie i zaufanie do ludzi. Niewątpliwie pomogła jej w tym rodzina królewska, która przyjęła ją z otwartymi ramionami i pomogła zapomnieć o dramatycznej przeszłości. Dziś jej okrutne koleżanki mogą jej tylko pozazdrościć. 

Teraz wiadomo, dlaczego księżna Kate jest tak wrażliwa na krzywdę i cierpienie dzieci. W dniu swojego ślubu z księciem Williamem prosiła gości, aby nie dawali prezentów, ale wsparli finansowo organizacje pomagające prześladowanym dzieciom. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  2. Ojciec gwiazdy "Barw Szczęścia" został oskarżony o zabicie 16 osób. Aktor przez lata walczył o oczyszczenie ojca z zarzutów
  3. Andrzej Duda spełnił marzenie 7-letniego Kuby chorego na nowotwór
  4. Dominika Tajner śmieje się w twarz Wiśniewskiemu. Mówi o romansie
  5. Daniel Olbrychski odwiedził grób zmarłej żony. Jego widok rozrywa serce

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News