Meghan i Harry doprowadzą królową Elżbietę do prawdziwej furii. To byłby największy skandal w rodzinie królewskiej

Meghan i Harry doprowadzą królową Elżbietę do prawdziwej furii. To byłby największy skandal w rodzinie królewskiej Źródło: youtube.com

Rodzina królewska zdecydowanie przeżywa najcięższe chwile od lat. Najpierw problemy z księżną Meghan, potem wyszły na jaw kontakty księcia Andrzeja ze znanym pedofilem i gwałcicielem. Królowa Elżbieta będzie próbować powstrzymać kolejny potencjalny skandal?

Rodzina królewska musi być przygotowana na najgorsze. Brytyjskie media wieszczą ogromny skandal, którego od lat nie widziano na dworze. Ma dotyczyć oczywiście młodej książęcej pary. Ich decyzja może zmienić wszystko.

Rodzina królewska musi znosić zachowanie Meghan Markle

Meghan Markle, wstępując do rodziny królewskiej, już od samego początku sprawiała kłopoty. Mimo dziesiątek szkoleń i wpajania jej obowiązkowych zasad protokołu nadal popełnia, według Elżbiety, masę karygodnych błędów. Wypowiedziała się nawet dla brytyjskiej telewizji w taki sposób, w jaki nie wypowiadała się jeszcze żadna księżna.

Żona księcia Harry'ego przyznała, że nie sądziła, że może jej być tak ciężko w rodzinie królewskiej. Uroniła przy tym kilka łez. Dziennikarze wiele razy przyłapali księcia, jak dyskretnie w otoczeniu kamer starał się zwracać uwagę swojej żonie. Jednak w przeciwieństwie do swojego brata aż tak mocno nie dba o zasady i protokół. Takie zachowanie młodego małżeństwa może sprowadzić na nich kłopoty i znów zamieszać na dworze pałacu Buckingham. Chodzą słuchy, że zrezygnują ze swoich szlacheckich tytułów.

Książę i księżna Sussex zrzekną się swoich szlacheckich tytułów?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na tę chwilę książę Harry i Meghan Markle noszą tytuły książąt Sussex. Być może jeszcze niedługo się nimi nacieszą, ponieważ brytyjski portal News 1 donosi, że poważnie myślą nad porzuceniem szlachectwa i wyniesieniu się z wysp. Zamieszkaliby z dala od królowej Elżbiety i reszty rodziny królewskiej. W grę mogą wchodzić Stany Zjednoczone lub Afryka, gdzie nadal prowadziliby działalność charytatywną.

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie
2. Latami więził i gwałcił córkę. Osiem lat po skazaniu w jego domu odkryto inną wielką tajemnicę

Książę Harry już od dawna udziela się charytatywnie w krajach trzeciego świata i w tym roku wybrał się ze swoją żoną do Republiki Południowej Afryki. W wielu wywiadach przyznawał, że jest zakochany w czarnym kontynencie i gdyby mógł, to z pewnością by się tam przeniósł.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek dostaniesz NIEZALEŻNIE od dochodów. Jest kilka konkretnych przypadków
  2. Zgwałcona 13-latka trafiła do szpitala. Kiedy wróciła do domu, czekał na nią list. Wolałaby go nigdy nie dostać
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zmarła w drodze na własny ślub. Przed śmiercią zdążyła jeszcze zrobić najpiękniejszą rzecz na świecie
  5. Najbardziej niebezpieczny człowiek na świecie nie żyje. Media donoszą o strasznej śmierci lidera ISIS

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł