Książę Harry pogrążony w smutku, fatalne doniesienia. Samobójstwo popełniła bliska jego sercu osoba

Książę Harry pogrążony w smutku, fatalne doniesienia. Samobójstwo popełniła bliska jego sercu osoba Źródło: instagram/sussexroyal/

Rodzina królewska nie zdecydowała się na komentarz. Choć wszystko miało miejsce już jakiś czas temu, o wszystkim dowiedzieliśmy się zupełnie niedawno. Pogrążony w żałobie Harry przechodzi teraz trudny okres.

Rodzina królewska nie odniosła się jeszcze do potwornego zdarzenia, jakie miało miejsce. Osoba bliska sercu księcia Harrego popełniła samobójstwo. Jak podają media, wciąż trudno jest mu się uporać ze stratą, choć stara się tego nie pokazywać publicznie. 

Rodzina królewska milczała. Książę Harry stracił bliską osobę

Pałac Buckingham najwyraźniej postanowił przemilczeć sprawę, choć książę stracił swojego oddanego przyjaciela. 5 sierpnia samobójstwo popełnił 37-letni Jules Roberts, który zostawił żonę i dwuletnią córkę. Mimo, iż wszystko miało miejsce kilkanaście dni temu, dopiero niedawno w mediach pojawiły się informacje na ten temat. Jak możemy się z nich dowiedzieć, mąż Meghan Markle był wstrząśnięty, gdy dowiedział się, że Jules nie żyje. 

Poznali się w 2013 roku, gdy Jules przygotowywał Harrego do charytatywnej wyprawy na Biegun Północny. Od razu złapali świetny kontakt, który utrzymał się do samego końca. Arystokrata mimo wielkiego żalu po stracie tak bliskiej osoby, nie pojawił się na pogrzebie. Mimo to nie pozostał obojętny, bowiem wysłał rodzinie wieniec oraz list z kondolencjami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kim był przyjaciel księcia?

Roberts był prezesem charytatywnej organizacji Sharegift, która swoją siedzibę miała niezwykle blisko pałacu królowej. 37-latek często współpracował z Harrym, angażując się w wiele jego akcji. Bliscy zmarłego wciąż nie potrafią pogodzić się z jego odejściem i ciepło wspominają go w swoich słowach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda TVN, przyjaciółka Agnieszki Woźniak-Starak zamieściła wpis. Poruszające słowa
2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

- Był dobrym człowiekiem, którego energia przekraczała wszelkie wyobrażenia. Wszystko robił z ogromnym, szczerym uśmiechem. Miał niezwykłą umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi. Był diamentem. Podziwiał ogromne zaangażowanie Harry'ego w edukację na temat zdrowia psychicznego i społeczność weteranów - powiedział założyciel organizacji pomagającej weteranom The Walking With The Wounded, Ed Parker. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mało kto wie, że Piotr Woźniak-Starak miał BRATA. Nikt nic o nim nie mówi, znamy prawdę. Wiemy, kim jest 
  2. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Gdy inni szli na mszę, Robert zrobił rzecz, która nikomu nie udała się od 100 lat. Teraz szuka go policja
  5. Kupił szczeniaki, myślał że to psy obronne. Zaczęły rosnąć w ekspresowym tempie, okazały się być zupełnie innymi zwierzakami

Źródło: pudelek 

Następny artykuł